5 پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی زیر آتش حزب الله

5 پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی زیر آتش حزب الله

حزب الله لبنان عصر امروز (جمعه) از هدف قرار دادن پنج پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.

به گزارش جیرو، حزب الله لبنان در بیانیه ای در این باره اعلام کرد که رزمندگان آن در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت آنها پایگاه «جل العلام» را با سلاح های موشکی و توپخانه ای هدف قرار داده است.

طبق گزارش شبکه المیادین، حزب الله همچنین از هدف قرار دادن پایگاه «بیاض بلیدا» در حمله توپخانه ای خبر داد.

حزب الله در ادامه عملیات های خود، پایگاه «البغدادی»، پایگاه «المالکیه» و همچنین تجهیزات جاسوسی در پادگان «برانیت» را هدف قرار داد.

در همین راستا، رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند: حزب الله تلاش های خود را برای کور کردن ارتش اسراییل و هدف قرار دادن ابزارهای مختلف نظارتی آن تشدید کرده است.

این رسانه ها اذعان کردند که استفاده روزافزون حزب الله از پهپاد نشان دهنده دشواری مقابله با چنین تسلیحاتی است.

حزب الله بعد از ظهر امروز نیز با شلیک 80 راکت و موشک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی های اشغالی جولان را هدف قرار داده بود.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا 24 ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده ها پایگاه نظامی آن ها توسط حزب الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه های عبری فاش کردند که این شهرک نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه هایشان نیستند و می گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن ها نداشته و آن ها را رها کرده است.

پایان خبر جیرو

5 پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی زیر آتش حزب الله

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5 پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی زیر آتش حزب الله" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5 پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی زیر آتش حزب الله"، کلیک کنید.