11 پروژه عمرانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افتتاح می شوند

11 پروژه عمرانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افتتاح می شوند

جیرو/سمنان رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از برنامه ریزی برای افتتاح و بهره برداری از 11 پروژه جدید این دانشگاه خبر داد.

کامران قدس امروز (22 خرداد ماه) در جلسه هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، اظهار کرد: این پروژه ها در شهرستان های مختلف تحت پوشش دانشگاه افتتاح خواهند شد.

وی گفت: در دولت سیزدهم در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان 42 پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و … افتتاح شده است و به زودی 11 پروژه جدید افتتاح خواهد شد. ابرپروژه مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان استان سمنان مزین به نام رییس جمهور شهید در میان این پروژه ها خواهد بود.

او بیان کرد: ما مسیولان باید با الگو گرفتن از سیدالشهدای خدمت، در مسیر خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. دولت سیزدهم خدمات زیادی در حوزه سلامت ارایه کرد. در این دولت، پروژه های مختلف زیرساختی بهداشتی و درمانی متعددی، در کشور و مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به خرید تجهیزات پزشکی متعدد در سه سال اخیر، گفت: با حمایت های دولت شهید رییسی در سه سال گذشته، برای مراکز بهداشتی و درمانی استان امکانات و تجهیزات پیشرفته ای خریده و برای ارایه خدمت به مردم به کار گرفته شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اهمیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره و اضافه کرد: مدافعان سلامت مانند گذشته دوشادوش مردم، برای حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آماده هستند و با مشارکت همیشگی خود، برگ زرین دیگری بر افتخارات حوزه سلامت خواهند افزود.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "11 پروژه عمرانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افتتاح می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "11 پروژه عمرانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افتتاح می شوند"، کلیک کنید.