گوترش: حملات اسرائیل بیش از سه چهارم ساکنان غزه را آواره کرده است

گوترش: حملات اسرائیل بیش از سه چهارم ساکنان غزه را آواره کرده است

دبیر کل سازمان ملل متحد گفت تجاوز بی وقفه «اسرائیل» علیه نوار غزه باعث آوارگی سه چهارم ساکنان غزه شده است.

به گزارش جیرو، «آنتونی گوترش» دبیر کل سازمان ملل متحد اعلام کرد تجاوز بی وقفه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه باعث آوارگی سه چهارم ساکنان غزه شده است و ممانعت از ورود کمک های بشردوستانه به غزه، ملت فلسطین در این منطقه را در آستانه قحطی و گرسنگی قرار داده است.

«آنتونیو گوترش» در سخنرانی خود در همایش شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد اعلام کرد «عملیات های نظامی اسرائیل در غزه جان بیش از ۳۶ هزار نفر را تنها طی ۸ ماه گرفته است و بیش از سه چهارم ساکنان غزه مجبور شده اند چندین بار از خانه و کاشانه خود فرار کنند.»

وی افزود: «موانع خطرناکی بر سر راه ورود کمک های بشردوستانه به غزه وجود دارد که باعث شده است مردم این منطقه در آستانه بحران قحطی قرار گیرند.»

پایان خبر جیرو

گوترش: حملات اسرائیل بیش از سه چهارم ساکنان غزه را آواره کرده است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گوترش: حملات اسرائیل بیش از سه چهارم ساکنان غزه را آواره کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گوترش: حملات اسرائیل بیش از سه چهارم ساکنان غزه را آواره کرده است"، کلیک کنید.