کویرمقوا لیگ یکی شد/ شاگردان میثاقیان راهی پلی آف شدند

پایانی پر از تراژدی در لیگ دسته دو 

کویرمقوا لیگ یکی شد شاگردان میثاقیان راهی پلی آف شدند

تیم فوتبال کویر مقوا به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری جیرو، هفته بیست و ششم لیگ دست دوم فوتبال کشور امروز در حالی به ایستگاه پایانی رسید که طبق رده بندی و در جدول گروه ب کویرمقوای تهران صدرنشین این گروه موفق شد در یک بازی خارج از خانه بعثت کرمانشاه را با نتیجه سه بر یک شکست دهد و با 55 امتیاز بعنوان تیم اول به لیگ یک صعود کند.این در حالی است که ابتدا بعثتی ها در دقایق نخست بازی با یک گل از میهمانشان پیش افتاده بودند اما علیرغم امتیاز میزبانی و مالکیت بازی به یکباره اسیر تجربه کویری ها شدند و گل تساوی را دریافت کردند.در ادامه نیمه نخست این دیدار با همان نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید و دو تیم به نیمه مربیان رفتند.با آغاز نیمه دوم در حالی که دقایق پایانی بازی در حال سپری شدن بودن شاگردان    با یک بازی تهاجمی در دقیقه 88 گل برتری را به میزبان زدند تا دو بر یک به استقبال جشن قهرمانی و صعود به لیگ یک بروند.

اما این پایان کار نبود چرا که بعثت برای جبران و فرار از شکست دست به حملات گسترده ای برای بدست آوردن حداقل نتیجه در این بازی پایانی زده بود ، پس از دست دادن موقعیت در محوطه جریمه کویر روی یک ضد حمله غافلگیرانه تن به خطای پنالتی دادند تا در وقت های اضافه نیمه دوم از روس نقطه پنالتی گل سوم کویری ها هم به ثمر برسد و کرمانشاه در پایان فصل 1403 _ 1402 شاهد قهرمانی کویرمقوای تهران باشد.

اما در دیگر بازی حساس این گروه شاگردان اکبر میثاقیان که در ورزشگاه خانگی میزبان تیم سقوط کننده ستارگان سرخ تهران بودند موفق شدند با نتیجه سه بر یک این تیم را شکست دهند. اما باتوجه به پیروزی کویرمقوا مقابل حریف کرمانشاهی ، شاگردان مرد 73 ساله فوتبال ایران بعنوان تیم دوم راهی پلی آف شدند.تا با کسب عنوان دومی در یک بازی رفت و برگشت به مصاف شهرداری ماهشهر دیگر تیم دوم گروه یک بروند.

روز گذشته تیم فوتبال نیروی زمینی موفق شد به لیگ دسته اول صعود کند و شاگردان فرشاد پیوس در شهرداری ماهشهر به پلی آف مسابقات صعود کردند.

کویرمقوا لیگ یکی شد/ شاگردان میثاقیان راهی پلی آف شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کویرمقوا لیگ یکی شد/ شاگردان میثاقیان راهی پلی آف شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کویرمقوا لیگ یکی شد/ شاگردان میثاقیان راهی پلی آف شدند"، کلیک کنید.