کشف 2 موتورسنگین میلیاردی قاچاق از مغازه ای در شمال تهران

کشف 2 موتورسنگین میلیاردی قاچاق از مغازه ای در شمال تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف دو دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش بیش از 3 میلیارد تومان در شمال تهران خبر داد.

به گزارش جیرو، سرهنگ مهدی افشاری در این باره گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف و توقیف دو دستگاه موتور سیکلت قاچاق در محدوده شمال تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه و اطلاع از اینکه چندین دستگاه موتورسیکلت قاچاق در نمایشگاه خودوریی در شمال تهران نگهداری شده است، در دستورکار قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت اقتصادی در محل نگهداری مورتورسیکلت ها حاضر شدند، گفت: با حضور ماموران در محل دو دستگاه موتور سیکلت رویت و مدارک آن مورد بررسی قرار گرفت که در جریان آن مشخص شد که موتورسیکلت ها فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی و در واقع قاچاق هستند. 

افشاری با بیان اینکه دو دستگاه موتورسیکلت سنگین کشف شده شامل یک دستگاه موتور سیکلت بیکینگ و یک دستگاه موتور سیکلت سوزوکی بود، گفت: کارشناسان ارزش ریالی دو موتورسیکلت کشف شده را بالغ بر سه میلیارد تومان اعلام کردند. در همین راستا نیز پرونده ای تشکیل شده و به همراه متهمان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 2 موتورسنگین میلیاردی قاچاق از مغازه ای در شمال تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 2 موتورسنگین میلیاردی قاچاق از مغازه ای در شمال تهران"، کلیک کنید.