چند خبر کوتاه از ورزش قزوین

چند خبر کوتاه از ورزش قزوین

جیرو/قزوین رکابزن قزوینی در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا، 2 ورزشکار قزوینی در راه مسابقات هاکی روسیه و آغاز تمرینات تیم ملی ژیمناستیک با هدایت سرمربی قزوینی اهم اخبار امروز جیرو از ورزش قزوین است.

مهدی آقاکاشی تیم ملی را در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در بخش جاده همراهی می کند. رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از یازدهم خرداد ماه به میزبانی قزاقستان برگزار خواهد شد.

آقاکاشی در ترکیب تیم ملی در رقابت های بین المللی دوچرخه سواری ازبکستان هم به مصاف رقبا می رود. رقابت های بین المللی ازبکستان هم از فردا آغاز خواهد شد.

2 ورزشکار قزوینی در راه مسابقات هاکی روسیه

«علیرضا رحمانی» و «روزبه سعید جیرو» در رقابت های اینلاین هاکی روسیه تیم ملی را همراهی می کنند. رحمانی به عنوان بازیکن و سعیدمهر در قامت مربی در این مسابقات حضور دارند.

به گزارش جیرو، مسابقات اینلاین هاکی روسیه تا هشتم خردادماه پیگیری خواهد شد.

آغاز تمرینات تیم ملی ژیمناستیک با هدایت سرمربی قزوینی

«مهدی الفتی» تمرینات خود را زیر نظر «رضا خیرخواه» برای حضور در المپیک پاریس در قزوین آغاز کرد.

اردوی تیم ملی به مدت 20 روز در خانه ژیمناستیک شهید گرامی قزوین برگزار خواهد شد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چند خبر کوتاه از ورزش قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چند خبر کوتاه از ورزش قزوین"، کلیک کنید.