پیروز واقعی انتخابات ملت بزرگ ایران است

پیروز واقعی انتخابات ملت بزرگ ایران است

رئیس جمعیت هلال احمر ملت بزرگ ایران را به عنوان پیروز واقعی انتخابات پانزدهم تیر ۱۴۰۳ اعلام کرد.

به گزارش جیرو، متن پیام پیرحسین کولیوند که برای قدردانی از حضور و مشارکت امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری صادر شده، در ادامه آمده است:‌

« بسم الله‌ الرحمن الرحیم

نسیم روح‌بخش انتخابات ریاست جمهوری، در مرحله دوم بر پهنه ایران عزیز وزیدن گرفت و هموطنان بی‌تاب برای شرکت در حماسه مشارکت را از رایحه این غرور ملی مسرور کرد.

هموطنان آگاه و بصیر با درکی درست از مسئولیت پذیری، مشارکتی چشمگیر و افزایشی را در این مرحله از انتخابات به نمایش گذاشتند که پاسخی شایسته بر دعوت خادمان ملت از جمله این خادم کوچک شان در جمعیت هلال احمر بود.

یقینا پیروز واقعی انتخابات پانزدهم تیر ۱۴۰۳ ملت بزرگ ایران هستند که با دستان خود سرنوشت کشورشان را برای چهار سال آتی مشخص کردند و قطعا سهم قابل توجهی از پیشرفت‌های کشور برای آرامش و آسایش آنان صرف خواهد شد که نتیجه همین همدلی با نظام و شرکت در تکلیف انتخابات است.

به سهم خود از برادران و خواهران هموطن و به‌ویژه داوطلبان و کارکنان شریف جمعیت هلال احمر برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری تشکر می‌کنم و سربلندی و سلامت آنان را از خداوند متعال خواستارم.»

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروز واقعی انتخابات ملت بزرگ ایران است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروز واقعی انتخابات ملت بزرگ ایران است"، کلیک کنید.