پیروزی نوشاد، اشتری و شهسواری در گام اول/ نیما عالمیان باخت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

پیروزی نوشاد، اشتری و شهسواری در گام اول/ نیما عالمیان باخت - خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار جیرو، رقابت های تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه از امروز جمعه با برگزاری دیدارهای مقدماتی به میزبانی ازبکستان آغاز شد.

در دور نخست مرحله مقدماتی، نوشاد عالمیان در گروه دوم و در رقابت با «آلشیر» از قزاقستان به برتری 4 بر صفر دست یافت اما نیماعالمیان مقابل «کنژایف زوخید» از ازبکستان با همین نتیجه شکست خورد. ابن دیدار از گروه دوم برگزار شد.

در بخش بانوان و در گروه اول مهشید اشتری مقابل «آیزیرک» از قرقیزستان با نتیجه 4 بر صفر به برتری دست یافت.

ندا شهسواری هم نخستین دیدار خود در گروه دوم را مقابل «لاوروا آناستازیا» از قزاقستان برگزار کرد و با نتیجه 4 بر یک صاحب برتری شد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی نوشاد، اشتری و شهسواری در گام اول/ نیما عالمیان باخت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی نوشاد، اشتری و شهسواری در گام اول/ نیما عالمیان باخت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.