پیروزی تیم هاکی مردان ایران برابر تایلند

پیروزی تیم هاکی مردان ایران برابر تایلند

تیم ملی هاکی کشورمان در دومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان برابر تایلند به برتری رسید.

به گزارش جیرو، رقابت های هاکی قهرمانی آسیا به میزبانی قزاقستان در حال برگزاری است و تیم ایران در دومین دیدار خود امروز سه شنبه یکم خرداد به مصاف تیم تایلند رفت و با نتیجه 10 بر 4 این تیم را شکست داد.

گل های تیم ملی در این بازی را میرزاخانی ، یمانی و نورانیان هر کدام 2 گل و لشگری ، اثنی اشری ، ممی زاده و شاهرخی هرکدام 1 گل به ثمر رساندند.
در این دیدار امیرمهدی میرزاخانی به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد.
تیم ملی هاکی کشورمان در سومین دیدار خود فردا چهارشنبه 2 خرداد از ساعت 12:30 به وقت تهران به مصاف تاجیکستان می رود. تیم ملی کشورمان صبح امروز در اولین دیدار خود سنگاپور را با نتیجه 8 بر صفر شکست داده بود.
مسابقات قهرمانی هاکی سالنی آسیا به میزبانی قزاقستان از یکم خرداد آغاز شده و تا 5 خرداد ادامه دارد.
در پایان این رقابت ها، 2 تیم برتر جواز حضور در جام جهانی 2025 را کسب خواهد کرد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی تیم هاکی مردان ایران برابر تایلند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی تیم هاکی مردان ایران برابر تایلند"، کلیک کنید.