پسر رییس جمهور آمریکا مجرم شناخته شد

پسر رییس جمهور آمریکا مجرم شناخته شد

هانتر بایدن، پسر رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در سه فقره اتهام خود در پرونده فروش سلاح مجرم شناخته شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری جیرو، «هانتر بایدن» پسر جو بایدن، رییس جمهور آمریکا، روز سه شنبه به وقت محلی توسط هییت منصفه به دروغ گفتن در مورد مصرف مواد مخدر برای خرید غیرقانونی اسلحه محکوم شد؛ حکمی که دموکرات ها ممکن است برای مقابله با ادعای دونالد ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا مبنی بر استفاده از سیستم قضایی علیه وی، از آن استفاده کنند.

هییت منصفه 12 نفره در ویلمینگتون دلاور، هانتر بایدن را در هر سه اتهام علیه وی مجرم تشخیص داد و وی را به اولین فرزند رییس جمهور فعلی آمریکا تبدیل کرد که مجرم شناخته شد.

هانتر بایدن 54 ساله پس از خواندن حکم، به آرامی سرش را تکان داد اما واکنش کمی نشان داد. او سپس دستی به پشت وکیلش آبه لاول زد و یکی دیگر از اعضای تیم حقوقی خود را در آغوش گرفت و سپس بدون اظهارنظر دادگاه را ترک کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پسر رییس جمهور آمریکا مجرم شناخته شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پسر رییس جمهور آمریکا مجرم شناخته شد"، کلیک کنید.