پسران ایران راهی مسابقات جهانی می شوند

پسران ایران راهی مسابقات جهانی می شوند

به گزارش خبرگزاری جیرو؛شیرجه و واترپلو؛ بیست و یکمین دوره مسابقات شنا قهرمانی جهان 11 الی 18 فوریه 2024 (22 الی 29 بهمن 1402) در شهر دوحه قطر برگزار می شود.

در خبر فدراسیون شنا آمده است: با نظر کادر فنی تیم و کمیته فنی شنا سامیار عبدلی و مهرشاد افقری دو نماینده شنای ایران که پیش از این موفق به کسب ورودی این مسابقات شده بودند به همراه گامر دیلانچیان سر مربی تیم ملی روز پنجشنبه(19 بهمن 1402) عازم قطر می شوند.

سامیار عبدلی سریعترین شناگر ایران در ماده های 50 و 100 متر آزاد و مهرشاد افقری در ماده های 50 و 100 متر پروانه با رقبای جهانی خود به رقابت خواهند پرداخت.

اسامی شناگران اعزامی به مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه قطر :

  1. سامیار عبدلی
  2. مهرشاد افقری

سرمربی: گامر دیلانچیان

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پسران ایران راهی مسابقات جهانی می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پسران ایران راهی مسابقات جهانی می شوند"، کلیک کنید.