ولایت مداری معیار انتخاب رییس جمهور باشد/ مکتب شهید رییسی سربازی ولایت بود

ولایت مداری معیار انتخاب رییس جمهور باشد/ مکتب شهید رییسی سربازی ولایت بود

جیرو/اصفهان نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مکتب شهید رییسی که تمام عمرش را فدا کرد مکتب ولایت مداری محض و سربازی برای ولایت بود، گفت:در استانه انتخابات توجه داشته باشیم که ولایتمداری معیار باشد و برای رهبری سرباز انتخاب کنیم نه سربار.

به گزارش جیرو از اصفهان، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در مراسم  سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که عصر امروز دوشنبه 14 خرداد  در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد با بیان اینکه در نگاه قرآن، در بین همه نعمات، نعمتی  مانند دین و بعثت نیست، اظهار کرد: دلیل این برتری آن است که نعمت دین به انسان حیات می دهد؛ نه حیات حیوانی، بلکه حیات طیبه و فناناپذیر که شایسته انسان است.

وی افزود: کارکرد بزرگ دین حیات آفرینی است، لذا قرآن می فرماید انسان بدون دین مرده ای است که زندگی ندارد، حتی اگر در ظاهر به امور خود مشغول است. ایمان و عمل صالح دو اهرمی هستند که انسان را به حیات طیبه می رسانند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام،  احیای دین بود. امام(ره) اسلام ناب را زنده و انقلابی را با انگیزه و ماهیت دینی ایجاد کرد، گرچه دنبال استقلال، آزادی و عدالت هم بود، اما همه این ها ذیل دین و اسلام  و قیام ایشان قیام لله بود.

حاجی صادقی ادامه داد: حقیقت دین به این است که فرمانروایی و حاکمیت از آن خدا بوده و سلطه و حاکمیت غیر خدا نفی شود، حکومت و ولایت خدا و توحید ربوبی در لباس ولایت شکل می گیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار کرد: امام(ره) آمد و بعد از 1400 سال که بعد از حضرت علی(ع) عالم اسلام نظام ولایی نداشت، نظام ولایی بر پا و به برکت ولایت و حیات دینی ما را زنده کرد و نماز روزه و دین داری ما را حیات بخشید، لذا ما در قبال امام احساس دین می کنیم و باور داریم که ایشان حق حیات بر ما دارند، طبق گفته مقام معظم رهبری امام روح، حیات و جان انقلاب است و ما به امام خمینی مدیون و وفاداریم.

وی با اشاره به اینکه امروز سالگرد آغاز رهبری مقام معظم رهبری است، گفت: 45 سال است که جبهه استکبار با همه توان خود هرکاری توانسته برای از بین بردن این نظام کرد، اما نه تنها این نظام از بین نرفته، بلکه هرروز مستحکم تر شد.

 حاجی صادقی گفت: پس از امام(ره) کسی رهبری انقلاب را بر عهده گرفت که جان و نفس امام بود و این باعث شد که فکر، راه و مکتب امام خمینی ادامه پیدا کند، زیرا جایگزین ایشان کسی بود از جنس امام، کسی که نگفت امام رهبری بودند و من رهبری دیگر، بلکه راه، راه امام، هدف، هدف امام و حرف حرف امام بود و این سال ها به گفته علمای بزرگ به طور معجزه آسایی رهبری کردند، استکبار هم این سال ها بارها اعلام کرده که مشکل ما ابرمردی است که هربار نقشه های ما را خنثی می کند.  

نماینده ولی  فقیه در سپاه بیان کرد: به گفته رهبری، امروز مسیله فلسطین نه تنها اولین مسیله جهان اسلام، بلکه مسیله اول تمام دنیاست، دشمن می خواست انقلاب را در کشور خفه کند، اما امروز انقلاب اسلامی در قلب آمریکا نفوذ کرده است.

حاجی صادقی تاکید کرد: شکر  این نعمت آن است که ولایت پذیری و ولایتمداری ما شعاری نباشد، بلکه در عمل و همچون آیت الله رییسی سرباز ولایت باشیم، مکتب شهید رییسی که تمام عمرش را فدا کرد، مکتب ولایت مداری محض و سربازی  برای ولایت بود، ایشان  معتقد بود که بقا و استمرار انقلاب به این است که رهبری همه سیاست ها و جهت گیری ها را در دست داشته باشد و لذا در استانه انتخابات توجه داشته باشیم که ولایتمداری معیار باشد و برای رهبری سرباز انتخاب کنیم نه سربار.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ولایت مداری معیار انتخاب رییس جمهور باشد/ مکتب شهید رییسی سربازی ولایت بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ولایت مداری معیار انتخاب رییس جمهور باشد/ مکتب شهید رییسی سربازی ولایت بود"، کلیک کنید.