وقتی ستار پس از انقلاب از دانشگاه اخراج شد

در روز‌های نخست پس پیروزی انقلاب شایع شد که نام عبدالحسین ستارپور خواننده‌ی جوان و مشهور ایران با نام هنری «ستار» در لیست ساواکی‌های شکنجه‌گر و مامور تعقیب و بعد در فهرست سرسپردگان رژیم و خلاصه در اغلب لیست‌ها دیده شده است…

وقتی ستار پس از انقلاب از دانشگاه اخراج شد

آفتاب‌‌نیوز :

در روز‌های نخست پس پیروزی انقلاب شایع شد که نام عبدالحسین ستارپور خواننده‌ی جوان و مشهور ایران با نام هنری «ستار» در لیست ساواکی‌های شکنجه‌گر و مامور تعقیب و بعد در فهرست سرسپردگان رژیم و خلاصه در اغلب لیست‌ها دیده شده است، این در حالی بود که گفته می‌شد خود وی از جمله برگزارکنندگان تظاهرات ضد شاه در آمریکا بوده است.

با همه‌ی این‌ها بالاخره ۵ ماه بعد در نیمه‌ی دوم تیرماه ۵۸ بالاخره آتش خشم انقلابیون دامن این خواننده‌ی ۳۰ ساله را نیز گرفت و از دانشگاه اخراج شد. مجله‌ی جوانان امروز به تاریخ ۲۵ تیر ۵۸ طی خبری کوتاه در این باره نوشت:

«کمیته‌ی تزکیه‌ی دانشگاه «مهدری رضایی» [دانشگاه علامه طباطبایی کنونی]، هفته‌ی گذشته عبدالحسین ستارپور معروف به ستار را از این موسسه‌ی آموزشی اخراج نمود!»

وقتی ستار پس از انقلاب از دانشگاه اخراج شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی ستار پس از انقلاب از دانشگاه اخراج شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی ستار پس از انقلاب از دانشگاه اخراج شد"، کلیک کنید.