وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به «شکست دردناک» اعتراف کرد

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به «شکست دردناک» اعتراف کرد

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اذعان به «شکست دردناک» این رژیم در جنگ با نیروهای مقاومت فلسطین و لبنان، اعتراف کرد که این جنگ هزینه‌های زیادی برای آنان به همراه داشته ‌است.

به گزارش جیرو، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به «شکست دردناک» این رژیم در جنگ با نیروهای مقاومت فلسطین و لبنان، اعتراف کرد که این جنگ هزینه‌های زیادی برای آنان به همراه داشته ‌است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم در جنگ غزه ضربات سختی دریافت کرده و تلفات آن بسیار بالا است.

یوآو گالانت اظهار داشت: جنگ سختی که وارد آن شدیم، ناگهانی آغاز شد و بهای سنگینی را پرداختیم که تا به حال سابقه نداشته است.

گالانت گفت این شکست دردناک مورد بررسی قرار خواهد گرفت و از آن درس می‌گیریم و این دروس و تجربه‌ها بر آینده ما تاثیر می‌گذارد.

وی تأکید کرد نظامیان ارتش، موساد و سرویس‌های امنیتی اسرائیلی از ۸ ماه پیش در ۷ جبهه می‌جنگند و چنین جنگی هیچ وقت سابقه نداشته است.

پایان خبر جیرو

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به «شکست دردناک» اعتراف کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به «شکست دردناک» اعتراف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به «شکست دردناک» اعتراف کرد"، کلیک کنید.