واگذاری زمین 30 هزار متری در تهران بدون اطلاع شورا

واگذاری زمین 30 هزار متری در تهران بدون اطلاع شورا

آفتاب نیوز :

سید جعفر تشکری هاشمی؛ رییس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پرداخت بدهی های بانکی شهرداری تهران اظهار کرد: بدهی های بانکی سود های انباشته زیادی را به بار می آورند و بر همین اساس اصل، تسویه با بانک ها اقدام خوبی است و نمی توان سال ها به بانک ها بدهکار بود.

وی درباره کارشناسی ها برای واگذاری املاک شهرداری تهران و ضمن اشاره به یک ملک شهرداری تهران واقع در منطقه 2 تصریح کرد: کارشناس برای واگذاری یکی از املاک شهرداری تهران با حدود 25 هزار متر زمین و مجوز مسکونی 15 طبقه در مجموع زمین و تراکم تقریبا متری 200 میلیون تومان ارزش تعیین کرده است که اگر این عدد را در مقایسه با قیمت های محلی در نظر بگیریم شاهد تفاوت فاحشی خواهیم بود.

تشکری هاشمی افزود: باید کارشناسی ها بسیار دقیق تر باشند و مطلوب نیست پروژه ای با این عظمت را بدون بررسی های تکمیلی پیش برد.

رییس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تفاهم شهرداری تهران با شرکت هواپیمایی ماهان اظهار کرد: براساس آنچه که اطلاع داده شده شهرداری تهران با هواپیمایی ماهان بر سر یک زمین 30 هزار متری توافق داشته و تاکنون هیچ گزارشی در این خصوص به شورای شهر ارایه نشده است تا آنجایی که متوجه شده ایم توافقات برای تغییر کاربری ها با این شرکت هواپیمایی انجام شده، مجوز تجهیز کارگاه در تفاهمنامه داده شده، اما این موارد درحالی رخ داده اند که شورای شهر از آن بی خبر بوده است.

تشکری هاشمی گفت: شورا مخالف کار های خوبی که شهرداری تهران انجام داده نیست و قطعا از اقدامات خوب حمایت می کند، اما اینکه کشف کنیم در یک جایی کاری درحال انجام است و سپس در جواب به ما گفته شود بعداً جزییات آنرا به شورای شهر ارایه می دهیم صحیح نیست، خواسته من این است که شورای شهر را نامحرم نبینند و برای ایجاد هم افزایی شهرداری از حمایت شورا استفاده کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری زمین 30 هزار متری در تهران بدون اطلاع شورا" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری زمین 30 هزار متری در تهران بدون اطلاع شورا"، کلیک کنید.