واکنش کاردار ایران به اظهارات وزیر دفاع انگلیس

واکنش کاردار ایران به اظهارات وزیر دفاع انگلیس

به گزارش جیرو سید مهدی حسینی متین در پیامی در شبکه مجازی ایکس نوشت که بریتانیا با آغاز حملات هوایی غیرقانونی به خاک یمن از ژانویه گذشته، خود را به هدف قانونی برای اقدامات دفاعی یمنی ها تبدیل کرده است. اگر انگلیس و آمریکا فکر می کنند که تجاوزشان امنیت را برای آنها و متحدان (رژیم اسراییل) به ارمغان می آورد، کاملاً نادان هستند.

به نقل از جیرو وزیر دفاع انگلیس اخیرا در اظهاراتی ضد ایرانی مدعی شده بود که «ایران مسوول بسیاری از بی ثباتی های منطقه ای از طریق شبکه غیرقانونی نیابتی از جمله حماس، حزب الله و انصارالله، گروه های مقاومت مرتبط با ایران و حملات مستقیم آنها است».

همچنین وزارت امور خارجه ایران روز پنجشنبه اعلام کرد در اقدامی متقابل هشت فرد و پنج نهاد انگلیسی را به دلیل اقدامات عامدانه در حمایت و تسهیل اقدامات رژیم صهیونیستی از جمله در ارتکاب اعمال تروریستی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی تحت تحریم قرار می دهد.

نام گرنت شاپس، وزیر دفاع انگلیس نیز در این لیست به چشم می خورد.

شاپس در واکنش به این تحریم، ایران و نیروهای مقاومت منطقه را به بی ثبات کردن منطقه متهم کرد و مدعی شد: «اگر ایران فکر می کند این تحریم ها کسی را می ترساند، کاملا در اشتباه است».

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش کاردار ایران به اظهارات وزیر دفاع انگلیس" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش کاردار ایران به اظهارات وزیر دفاع انگلیس"، کلیک کنید.