واکنش سازمان ملل به دستور اخیر رژیم صهیونیستی برای تخلیه غزه

واکنش سازمان ملل به دستور اخیر رژیم صهیونیستی برای تخلیه غزه

سازمان ملل به دستورات اخیر رژیم صهیونیستی برای تخلیه گسترده ساکنان نوار غزه واکنش نشان داد و تاکید کرد که این دستورات «وحشتناک» هستند.

به گزارش جیرو، سازمان ملل در واکنش به دستورات اخیر رژیم صهیونیستی برای تخلیه گسترده ساکنان نوار غزه اعلام کرد این دستور علیه غیرنظامیان صادر شده است؛ بسیاری از آنها چندین بار به اجبار آواره شده و به مناطقی که شاهد عملیات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی بوده و مواردی از کشتار و مجروح شدن غیرنظامیان در آن ثبت شده است، آواره شده‌اند.

براساس گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان ملل همچنین تاکید کرد ساکنان غزه‌ که از آنها خواسته شد تا مرکز شهر غزه را به سمت غرب ترک کنند، در جنگ‌های جدیدی گرفتار شدند و اشغالگران صهیونیست حملات خود را در جنوب و غرب شهر غزه تشدید کردند و همان مناطقی را هدف قرار دادند که به مردم دستور داده بود به آنجا بروند.

رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر تا امروز به حملات هوایی، زمینی و دریایی خود به غزه ادامه می‌دهد و در نتیجه این حملات بیش از ۳۸ هزار و ۱۹۳ فلسطینی که بیشترشان زن و کودک هستند، به شهادت رسیدند و بیش از ۸۷ هزار و ۹۰۳ تن دیگر از آنها زخمی شدند و این در حالی است که پیکرهای هزاران فلسطینی دیگر هنوز زیر آوارهای نوار غزه مدفون هستند.

علاوه بر این، رژیم صهیونیستی نوار غزه را به محاصره خود درآورده و مانع از ورود کمک‌های بشردوستانه به این منطقه می‌شود و این شرایط معیشتی را در این منطقه بسیار سخت کرده و موجب شیوع انواع بیماری‌ها، از جمله بیماری‌های مسری شده است.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش سازمان ملل به دستور اخیر رژیم صهیونیستی برای تخلیه غزه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش سازمان ملل به دستور اخیر رژیم صهیونیستی برای تخلیه غزه"، کلیک کنید.