واکنش جدی حماس به کشتار هولناک رفح/ در هیچ مذاکره ای شرکت نمی کنیم

واکنش جدی حماس به کشتار هولناک رفح/ در هیچ مذاکره ای شرکت نمی کنیم

به گزارش جیرو، در پی جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در شهر رفح و به خاک و خون کشیدن ده ها نفر، جنبش حماس بیانیه مهم صادر کرد.

پایگاه خبری الجزیره گزارش داد که جنبش حماس امروز (دوشنبه) اعلام کرد که این جنبش پس از جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در حمله به اردوگاه آوارگان در رفح در هیچ مذاکره ای شرکت نمی کند.

پس از جنایت هولناک شب گذشته رژیم صهیونیستی در حمله به اردوگاه آوارگان در رفح، جنبش حماس اعلام کرد که در هیچ مذاکره ای شرکت نمی کند.از سوی دیگر، کانال 11 عبری پس از جنایت مهیب اشغالگران در رفح، فاش کرد که کابینه این رژیم با ارایه پیشنهادهایی به میانجیگریان قطری و مصری خواستار اقناع حماس برای مذاکرات آتش بس شده، اما برخی منابع اعلا کردند که حماس هرگز در هیچ مذاکره آتش بسی حاضر نخواهد شد.

به گزارش این کانال عبری، پیشنهاد جدید شورای جنگ این رژیم پس از حمله هولناک به رفح با پیشنهادات گذشته تفاوتی در ماهیت آن ندارند و کماکان خواسته های سران این رژیم برای آتش بس است.

به گزارش جیرو، این منبع رسانه ای عبری به نقل از منابع اطلاعاتی خود نوشت که مشابه مذاکرات پیشین غیرمستقیم با حماس، اسراییل هم اینک نیز به دنبال آتش بس موقت با معیارهای مدنظر خود به طرف حماس است.

گفتنی است که ساکنان نوار غزه به ویژه شهر رفح شب گذشته شاهد حملات بی سابقه ای بودند که به دنبال آن بیش از 50 تن به شهادت رسیده و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

جنبش های حماس و جهاد اسلامی نیز در بیانیه هایی جداگانه، به کشتار ارتش رژیم صهیونیستی در شمال غرب شهر رفح واکنش نشان دادند و این جنایت را بی اعتنایی و اهانت آشکار به حکم اخیر دیوان بین المللی دادگستری مبنی بر لزوم توقف حملات به این شهر دانستند و دولت آمریکا و جو بایدن رییس جمهوری این کشور را به طور ویژه، مسیول این جنایت اعلام کردند.

شب گذشته شاهد حملات بی سابقه ای بودند که به دنبال آن بیش از 50 تن به شهادت رسیده و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش جدی حماس به کشتار هولناک رفح/ در هیچ مذاکره ای شرکت نمی کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش جدی حماس به کشتار هولناک رفح/ در هیچ مذاکره ای شرکت نمی کنیم"، کلیک کنید.