والیبالیست های ایران بعد از شکست مقابل آرژانتین چه گفتند؟

والیبالیست های ایران بعد از شکست مقابل آرژانتین چه گفتند؟

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: خدا را شکر که همه بازیکنان در حال پیشرفت هستند. انتظار داریم مردم حمایت کنند و ما هم قول می دهیم بهترین نتیجه را در هفته های بعد کسب کنیم.

به گزارش جیرو، تیم ملی والیبال ایران بامداد دوشنبه در آخرین دیدار هفته نخست لیگ ملت های والیبال 2024 در گروه مردان به مصاف آرژانتین رفت و سه بر دو مغلوب شد و یک امتیاز به دست آورد.

«محمدرضا حضرت پور» پس از این دیدار اظهار کرد: به تمام بازیکنان تیم ملی ایران و کادر فنی خسته نباشید ویژه می گویم. تمام بازیکنان تلاش خود را کردند و کسانی که بازی را دیدند شاهد مسابقه نفس گیری بودند. کیفیت مسابقه از لحاظ فنی هم خیلی خوب بود و همه تلاش کردند.

وی ادامه داد: در ست پنجم با اختلاف دو پوین باختیم. امیدوارم که این روند رو به رشدمان دوباره ادامه یابد. قطعا در هفته های بعدی نتیجه بهتری خواهیم گرفت. خدا را شکر که همه بازیکنان در حال پیشرفت هستند. انتظار داریم مردم حمایت کنند و ما هم قول می دهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

مرتضی شریفی: عذرخواهی می کنیم

«مرتضی شریفی» که در این دیدار عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد، درباره این مسابقه گفت: بازی خوبی بود و می توانستیم برنده شویم، اما حیف شد. نمی دانم چی باید بگم، دو سال است که عذرخواهی می کنیم. واقعا نمی دانم چی بگم. متاسفم، ببخشید!
دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: بازیکنان ایران واقعا یک دل و جنگنده هستند، اما زورمان نرسید و شرمنده شدیم. هر چی از دستمان برآید انجام می دهیم اما باز هم نتیجه نمی گیریم و خودمان هم از شرایط ناراحت هستیم.

وی درباره جایگزینی “صالحی” و کسب امتیازآورترین بازیکن در دیدار برابر آرژانتین، گفت: “میثم صالحی” ان شاءالله بهتر شود و مردم هم برایش دعا کنند. به این بازیکن نیاز داریم. هر چی از دستم برآید برای موفقیت تیم انجام می دهم. دست بچه ها درد نکنه که کمک کردند و این عنوان را به دست آوردم.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "والیبالیست های ایران بعد از شکست مقابل آرژانتین چه گفتند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "والیبالیست های ایران بعد از شکست مقابل آرژانتین چه گفتند؟"، کلیک کنید.