واشنگتن خواستار حضور آزادانه خبرنگاران در غزه شد

واشنگتن خواستار حضور آزادانه خبرنگاران در غزه شد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خطاب به رژیم صهیونیستی صراحتا تاکید کرد که خبرنگاران بین المللی باید اجازه ورود به غزه را داشته باشند.

به گزارش جیرو، «متیو میلر» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا این مسیله را در سطوح بالا به رژیم صهیونیستی عنوان کرد و صراحتا گفت: «خبرنگاران بین المللی باید بتوانند در غزه فعالیت کنند.»

خبرگزاری آناتولی به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گزارش کرد: «فکر می کنیم که خبرنگاران از جمله آنهایی که از خارج هستند، باید بتوانند جنگ غزه را پوشش دهند. بسیاری از آنچه در غزه رخ می دهد، به دلیل پوشش خبری خبرنگاران به جهان گزارش می شود که گاها هم پیامدهای غم انگیزی به همراه دارد.»

متیو میلر مجددا تاکید کرد: ما از کار خبرنگاران در غزه حمایت می کنیم و آنها باید اجازه ورود به این باریکه را داشته باشند.

از زمان آغاز جنایات رژیم صهیونیستی در نواز غزه، دست کم خبرنگار و فعال رسانه ای قربانی این جنگ شده اند.

با گذشت دویست و چهل و چهار روز از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه، رژیم اشغالگر همچنان به حملات بی امان خود ادامه می دهد و این درحالیست که هنوز هیچ چشم اندازی برای آتش بس وجود ندارد. با این حال چند روز پیش «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا پیشنهادی را درخصوص آتش بس ارایه کرده که احتمالا می تواند به آتش بس دایمی منجر شود و شاید حماس آن را بپذیرد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واشنگتن خواستار حضور آزادانه خبرنگاران در غزه شد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واشنگتن خواستار حضور آزادانه خبرنگاران در غزه شد"، کلیک کنید.