هفته سی ام لیگ برتر| بازی شرافت نویدکیا و مرگ و زندگی عنایتی/ جام به پرسپولیس می رسد یا استقلال؟

هفته سی ام لیگ برتر| بازی شرافت نویدکیا و مرگ و زندگی عنایتی جام به پرسپولیس می رسد یا استقلال؟

هفته سی ام لیگ برتر در شرایطی برگزار می شود که همه نگاه ها به بازی استقلال و پیکان و پرسپولیس و مس رفسنجان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری جیرو، تیم های پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر از ساعت 19 در ورزشگاه های آزادی و پاس قوامین به دیدار مس رفسنجان و پیکان خواهند رفت.

پرسپولیسمس رفسنجان

سرخپوشان پایتخت با 65 امتیاز صدرنشین هستند و برتری در بازی فردا به منزله نهمین قهرمانی این تیم در بیست و سومین دوره لیگ برتر خواهد بود. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر برای دیگر مدعیان دست نیافتنی تر می شود. اوسمار ویرا که توانسته 35 امتیاز در نیم فصل دوم بگیرد و تیمش را قهرمان نیمه دوم مسابقات کرده، در صورتی که قهرمانی را قطعی کند قراردادش هم تمدید خواهد شد. او در بازی فردا تمامی نفرات را در اختیار دارد و می تواند با تمام قوا تیمش را به زمین بفرستد.

مس رفسنجان که با 35 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی ایستاده در صورت شکست در بازی فردا جایگاه خود را از دست نمی دهد، اما برتری مقابل مدعی اول قهرمانی، رتبه تک رقمی این تیم را قطعی می کند. بدون تردید محرم نویدکیا و شاگردانش بیشتر از آنکه به ارتقای جایگاه خود فکر کنند به این می اندیشند که نمایش خوبی برابر پرسپولیس داشته باشند. آنها اگر بتوانند مسیر قهرمانی را تغییر دهند و مانع قهرمانی پرسپولیس شوند، نامشان در تاریخ لیگ برتر در این زمینه ثبت می شود. مس در نیم فصل دوم تیم پنجم جدول است و با آمدن محرم نویدکیا در امتیازگیری موفق تر بوده است. مهدی ترکمان تنها غایب این تیم خواهد بود.

پیکاناستقلال 

آبی پوشان پایتخت که ناباورانه صدر را تقدیم پرسپولیس کردند اصرار زیادی داشتند تا با پیکان در ورزشگاهی غیر از پاس قوامین بازی کنند، چون اجازه حضور تماشاگران در این ورزشگاه مستقر در منطقه مسکونی داده نمی شود، اما پیکان حاضر نشد تا در ورزشگاه دیگری میزبان باشد مگر آنکه بازی در غیاب تماشاگران برگزار شود. تیم 64 امتیازی استقلال در صورتی قهرمان لیگ بیست و سوم می شود که از سد خودروسازان بگذرد و پرسپولیس برابر مس رفسنجان پیروز نشود. جواد نکونام احتمال دارد در بازی فردا محمدحسین مرادمند و آرمین سهرابیان را همانند بازی با گل گهر  به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشد و ایمان سلیمی هم محروم است.

پیکان که با 27 امتیاز در رده سیزدهم جدول جای گرفته اگر به استقلال ببازد، احتمال آنکه از لیگ برتر سقوط کند وجود دارد، چون فولاد و استقلال خوزستان 26 و 25 امتیازی هستند و با برتری مقابل رقبای خود بالاتر از این تیم قرار خواهند گرفت. خودروسازان که در هفته های پایانی لیگ برتر گزینه سقوط شدند برای آنکه ماند ن شان قطعی شود نیاز به حداقل یک امتیاز دارند. رضا عنایتی در بازی فردا غلامرضا ثابت ایمانی و محمدجواد آزاده را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته سی ام لیگ برتر| بازی شرافت نویدکیا و مرگ و زندگی عنایتی/ جام به پرسپولیس می رسد یا استقلال؟" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته سی ام لیگ برتر| بازی شرافت نویدکیا و مرگ و زندگی عنایتی/ جام به پرسپولیس می رسد یا استقلال؟"، کلیک کنید.