هفته بیست و پنجم لیگ برتر| تراکتور استقلال با تساوی به رختکن رفتند

هفته بیست و پنجم لیگ برتر| تراکتور استقلال با تساوی به رختکن رفتند

نیمه اول بازی تراکتور و استقلال با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری جیرو، تیم های تراکتور و استقلال در چارچوب هفته بیست و پنجم از ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند و در انتهای 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

داور: پیام حیدری

اخطار: مهرداد محمدی (استقلال) ؛ سید مهدی حسینی (تراکتور)

گل: ——–

ترکیب تراکتور: حسین پورحمیدی، مهدی شیری، عارف آقاسی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، ریکاردو آلوز، سید مهدی حسینی، گوستاوو واگنین، مهدی هاشم نژاد، رحمان جعفری و امیر ارسلان مطهری

ترکیب استقلال: محمدرضا خالدآبادی، روزبه چشمی، محمدحسین مرادمند، ایمان سلیمی، سعادت حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس، آرش رضاوند، جلال الدین ماشاریپوف، مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو.

در نیمه نخست موقعیت خاصی وجود نداشت و مهرداد محمدی بهترین فرصت استقلال را برابر حریف از دست داد. تراکنور هم در حالی که میزبان این بازی بود در نیمه اول موقعیت خوب گلزنی نداشت. 

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته بیست و پنجم لیگ برتر| تراکتور استقلال با تساوی به رختکن رفتند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته بیست و پنجم لیگ برتر| تراکتور استقلال با تساوی به رختکن رفتند"، کلیک کنید.