هشدار بارش باران و وزش باد شدید در 16 استان

هشدار بارش باران و وزش باد شدید در 16 استان

در پی هشدار هواشناسی مبنی بر رعدوبرق و وزش باد شدید در 16 استان هلال احمر حالت آماده باش اعلام کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری جیرو، رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر رگبار باران و وزش شدید باد از آماده باش امدادگران در 16 استان خبر داد.

 بابک محمودی، با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، گفت: گزارش رگبار باران، رعدوبرق و وزش شدید باد در روزهای شنبه، 26 خرداد در استان های خراسان شمالی، نیمه شمالی کرمان، دامنه و ارتفاعات استان های البرز، گلستان، مازندران، سمنان، تهران و شمال شرق قزوین، در روز یک شنبه، 27 خرداد در نیمه شمالی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، شمال زنجان، شمال همدان، شمال مرکزی، جنوب و غرب قم، شمال غرب اصفهان، شمال خراسان رضوی، شرق خراسان شمالی و ارتفاعات استان های قزوین، البرز، مازندران، سمنان و تهران و در روز دوشنبه، 28 خرداد، در نیمه شمالی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات استان های مازندران، زنجان، البرز، شمال غرب سمنان و تهران، گزارش شده است.

وی ادامه داد: طبق هشدار هواشناسی، امدادگران در این استان ها در حالت آماده باش قرار گرفتند. محمودی از هم وطنان خواست به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار بارش باران و وزش باد شدید در 16 استان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار بارش باران و وزش باد شدید در 16 استان"، کلیک کنید.