هرکس ایران را دوست دارد، امروز پای صندوق رای حاضر شود

اژه‌ای پس از حضور در پای صندوق رأی:

هرکس ایران را دوست دارد، امروز پای صندوق رای حاضر شود

رئیس قوه قضائیه که برای شرکت در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) رفته بود، گفت: هرکس ایران را دوست دارد و آینده بهتری می‌خواهد، امروز پای صندوق رای حاضر شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری جیرو، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه که در ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد، پس از حضور بر مزار شهید حسین امیرعبداللهیان وزیر فقید دولت سیزدهم و شهید سید مهدی جلادتی (از شهدای مدافع حرم) در جمع خبرنگاران حاضر شد. 

رئیس دستگاه قضا در بخشی از صحبت‌هایش در میان اهالی رسانه گفت: ما از لحاظ دینی و از لحاظ سیاسی و عقلی وظیفه داریم که برای آینده کشورمان و برای تعیین بالاترین مقام اجرایی در کشور در این رویداد شرکت کنیم. هرکس ایران را دوست دارد و آینده بهتری می‌خواهد، امروز پای صندوق رای حاضر شود.

ویدئوی کامل سخنان محسنی اژه‌ای را در ادامه تماشا کنید: 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هرکس ایران را دوست دارد، امروز پای صندوق رای حاضر شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هرکس ایران را دوست دارد، امروز پای صندوق رای حاضر شود"، کلیک کنید.