نیویورک پست: بایدن در ایتالیا تمرکز خود را از دست داده بود

نیویورک پست: بایدن در ایتالیا تمرکز خود را از دست داده بود

به گزارش جیرو نیویورک پست دیروز (25 خرداد) به نقل از یکی از اعضای یک هییت غیرآمریکایی نوشت که اشتباهات این پیرمرد 81 ساله در نخستین روز اجلاس “خجالت آور” بود.

به نوشته این رسانه آمریکایی، بایدن با سلام نظامی نامتعارف هنگام خوشامدگویی جورجیا ملونی، نخست وزیر ایتالیا و جدا شدن از همتایان خود در جریان نمایش چتربازان، توجهات را به خود جلب کرد و نخست وزیر میزبان را مجبور ساخت تا او را به جمع دیگر مقام ها بازگرداند.

به گزارش رادیو و تلویزیون عمومی ایتالیا، بایدن ظاهراً قبل از شروع اجلاس سران با 20 دقیقه تاخیر ملونی را منتظر گذاشته بود.

اندرو بیتس (Andrew Bates)، معاون سخنگوی کاخ سفید، این گزارش ها را “اکاذیب” توصیف کرد و از “رهبری موفق بایدن در خارج از کشور در پیشبرد امنیت ملی آمریکا” سخن گفت.

بایدن همچنین در ضیافت شامی که برای رهبران گروه 7 در یک هتل مجلل در جنوب ایتالیا تدارک دیده شده بود، شرکت نکرد.

هفته گذشته روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داده بود که حضور ذهن بایدن به طور فزاینده ای برای قانون گذاران دموکرات و دستیارانش نگران کننده شده و رییس جمهوری آمریکا در جلسات اغلب در حال خواندن برگه های راهنما و چرت زدن است.

بر اساس نظرسنجی زمستان گذشته ایپسوس، 86 درصد از پاسخ دهندگان – از جمله 73 درصد دموکرات ها – معتقدند که بایدن برای به پایان رساندن دوره دوم ریاست جمهوری بیش از حد مسن است.

بایدن 27 ژوین (7 تیر) و برای نخستین بار با دونالد ترامپ، رییس جمهوری پیشین آمریکا مناظره خواهد کرد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیویورک پست: بایدن در ایتالیا تمرکز خود را از دست داده بود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیویورک پست: بایدن در ایتالیا تمرکز خود را از دست داده بود"، کلیک کنید.