نویدکیا با همه مهره‌ها علیه سپاهان

نویدکیا با همه مهره‌ها علیه سپاهان

آفتاب‌‌نیوز :

مس رفسنجان در دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک فقط یک غایب به علت دو کارته بودن داشت و نتوانست از حامد لک، گلر با تجربه‌اش در ترکیب بهره ببرد، اما آن‌ها روز پنج‌شنبه برای مسابقه فینال برابر سپاهان هیچ بازیکن محرومی ندارند.

رامتین سلیمان‌زاده و فرشید باقری، دو بازیکن کلیدی پست‌های دفاعی و میانی مس رفسنجان تا قبل از دیدار مقابل آلومینیوم اراک یک کارته بودند و در آستانه محرومیت از فینال قرار داشتند که در بازی نیمه نهایی هیچ اخطاری دریافت نکردند و به دیدار با سپاهان رسیدند.

مس رفسنجان در دیدار مقابل آلومینیوم اراک سه بازیکن اخطاری داشت و سعید واسعی، جلال‌الدین علی‌محمدی و میثم تیموری کارت زرد گرفتند، ولی از بازی فینال محروم نشدند.

با این شرایط، محرم نویدکیا با بازگشت حامد لک حالا تمام ستاره‌های خود را در اختیار دارد و می‌تواند با همه توان مقابل سپاهان قرار بگیرد و امیدوار به کسب جام باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نویدکیا با همه مهره‌ها علیه سپاهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نویدکیا با همه مهره‌ها علیه سپاهان"، کلیک کنید.