نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود

نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود

دبیرکل حزب الله لبنان امشب در مراسم عزاداران امام حسین (ع) گفت: پس از سال ۲۰۰۰، یک کمپین قوی در غرب در سطوح فرهنگی، رسانه‌ای و غیره آغاز شد که هر آنچه مربوط به مقاومت بود را مورد هدف قرار داد تا جایی که کلمه جهاد تبدیل به یک کلمه منفی شد.

به گزارش جیرو، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم ششمین شب ماه محرم الحرام در مجتمع سید الشهداء (ع) گفت: پس از سال ۲۰۰۰، یک کمپین قوی در غرب در سطوح فرهنگی، رسانه‌ای و غیره آغاز شد که هر آنچه مربوط به مقاومت بود را مورد هدف قرار داد تا جایی که کلمه جهاد تبدیل به یک کلمه منفی شد.

سید نصرالله افزود: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود که ظهور گروه‌های تکفیری که محصول سازمان اطلاعات آمریکا و انگلیس هستند، به این امر کمک کرد.

وی تصریح کرد: برای توهین به مقاومت از ادبیات زشت از جمله از اصطلاح «جهاد نکاح» استفاده شد و همه اینها برای دور کردن مردم از مقاومت بود.

دبیرکل حزب الله لبنان در پایان این سخنان کوتاه خود تأکید کرد خداوند می خواهد انسان به تعبیر قرآن در دنیا و آخرت زندگی خوبی داشته باشد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود"، کلیک کنید.