ناکامی عنایتی با دو تیم در یکسال/ پیکان به سرنوشت امید گرفتار شد! – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

ناکامی عنایتی با دو تیم در یکسال/ پیکان به سرنوشت امید گرفتار شد! - خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار جیرو، شهریور سال 1402 بود که تیم فوتبال امید ایران با شکست برابر هنگ کنگ از دور رقابت های آسیایی حذف شد و نتوانست به مرحله بعدی انتخابی المپیک صعود کند تا رویای حضور این تیم در رویداد بزرگ المپیک 52 ساله شود.

رضا عنایتی که تجربه زیادی در مربیگری نداشت با حمایت و سفارش های برخی مسیولان از جمله امیر قلعه نویی سرمربی تیم بزرگسالان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده بود اما نتوانست از پس تیم ضعیف هنگ کنگ بربیاید و رویای تیم امید را بر باد داد.

اتفاق عجیب و شایبه برانگیز اما بعد از این ناکامی بزرگ رقم خورد و در حالی که او یک مربی ناکام و ناموفق بود، از سوی مسیولان باشگاه پیکان به عنوان سرمربی انتخاب شد تا هدایت یکی از قدیمی ترین تیم های تهرانی را در لیگ بیست و سوم برعهده بگیرد.

عنایتی اما با پیکان دومین ناکامی بزرگ در یک سال را رقم زد و نتوانست این تیم را در لیگ برتر حفظ کند و با شکست برابر استقلال در هفته پایانی به لیگ دسته اول سقوط کرد تا تهران یکی از سهمیه هایش در لیگ برتر را از دست بدهد و دو تیم استقلال خوزستان و فولاد در این لیگ ماندگار شوند.

حالا باید دید با این ناکامی های بزرگ که رضا عنایتی در یک سال رقم زده است، آیا بازهم برای فصل آینده مدیرعاملی پیدا می شود که به او تیم بدهد؟ البته به نظر می رسد همان هایی که بعد از ناکامی تیم امید، پیکان را به عنایتی دادند بازهم برایش تیم پیدا می کنند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناکامی عنایتی با دو تیم در یکسال/ پیکان به سرنوشت امید گرفتار شد! – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناکامی عنایتی با دو تیم در یکسال/ پیکان به سرنوشت امید گرفتار شد! – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.