معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس

امیرمسعود عابدین: لیبرتی واک در جدیدترین پروژه خود به سراغ یکی از محبوب ترین شاسی بلندهای جهان، یعنی تویوتا لندکروزر رفته است. کیت بدنه لیبرتی واک تویوتا لندکروزر 300 چندان عجیب نیست، اما مطمیناً شیک است.

معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس

به گزارش جیرو، گلگیرهای پیچ و مهره ای با قوس مخصوص به خود و خروجی های هوا، بیشترین جلب توجه را دارند. کیت کامل شامل سپر جلو است که بسیار جذاب تر از نسخه استاندارد است. دیفیوزر و خروجی های اگزوز جدید، یک بال عقب بزرگ و اسپویلر لبه ای روی صندوق عقب، بیشترین خودنمایی را در نمای عقب دارند. جلوپنجره و کاپوت خودرو از جنس پلاستیک تقویت شده با فایبرگلاس یا فیبر کربن هستند.

معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس

کیت کامل قیمتی 19580 دلاری (معادل یک میلیارد و 215 میلیون تومان) دارد. رینگ های لیبرتی واک در اندازه های 22 و 24 اینچی با قیمت 11650 دلار و 14850 دلار اضافی موجود است.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در جیرو مراجعه کنید.

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس"، کلیک کنید.