مظفری در جایگاه پنجم رقابت ماده 800 متر قرار گرفت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

مظفری در جایگاه پنجم رقابت ماده 800 متر قرار گرفت - خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری جیرو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، در جریان برگزاری رقابت های دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا که به میزبانی شهر دبی در کشور امارات در حال برگزاری است، و در دور دور نهایی رقابت ماده محمد حسام مظفری نماینده کشورمان با ثبت حد نصاب 1:52.40 دقیقه در جایگاه پنجم این مسابقات ایستاد و به کار خود در این رویداد قاره ای پایان داد.

به گزارش خبرنگار جیرو، مسابقات دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا طی روزهای 5 الی 8 اردیبهشت و با حضور 43 کشور از قاره کهن به میزبانی شهر دبی برگزار می شود.

نازنین فاطمه عیدیان، ملیکا نوروزی، الناز موسایی، مانا حسینی، سجاد آقایی، مهدی هفت چشمه، محمد حسام مظفری، سجاد آقایی نمایندگان دوومیدانی ایران در این مسابقات هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مظفری در جایگاه پنجم رقابت ماده 800 متر قرار گرفت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مظفری در جایگاه پنجم رقابت ماده 800 متر قرار گرفت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.