مشارکت حداکثری در انتخابات ادامه دادن راه شهدا است

مشارکت حداکثری در انتخابات ادامه دادن راه شهدا است

جیرو/خوزستان نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حاکم بودن ثبات در کشور پس از شهادت رییس جمهور فقید کشورمان، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات، ادامه دادن راه شهدای این مرز و بوم است.

سید محمد سادات ابراهیمی در گفت وگو با جیرو، اظهار کرد: با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری منجر به تشکیل یکی از مهمترین قوای حاکم در کشور می شود، بنابراین به این اندازه با اهمیت است. مردم با شرکت در انتخابات، شخص اول اجرایی کشور را انتخاب می کنند بنابراین این انتخاب در تمام بخش های ملی و فراملی، اثرگذار است.

وی ادامه داد: انتخاب رییس جمهور بر تمام بخش های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی اثرگذار است، بنابراین بسیار اهمیت دارد.

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که به ایران و وطن علاقه دارند، بدانند که این انتخاب، چشم طمع بیگانگان را در پی دارد و در صورت مشارکت پرشور، دشمن مایوس می شود. حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای، دشمنان این مرز و بوم را ناامید می کند.  

سادات ابراهیمی با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات، بیان کرد: خون های شهدای زیادی به پای انقلاب و نظام ریخته شده که اکنون به اینجا رسیده است و افرادی برای کشور ایثار و جهاد کردند. مشارکت حداکثری در انتخابات، ادامه دادن راه شهدای این مرز و بوم است و تکلیف این است که برای پاسداشت خون های به زمین ریخته شده، انتخاباتی با حداکثر مشارکت رقم زده شود. تکلیف داریم که از دیگران برای حضور در انتخابات، دعوت کنیم.

وی با اشاره به اهمیت ثبات در کشور پس از شهادت رییس جمهور تاکید کرد: شیوه امامین انقلاب، همواره بر این بوده که انتخابات پرشوری برقرار شود و همواره بر آن تاکید شده است. در اولین روز شهادت دکتر رییسی، بلافاصله مقام معظم رهبری بر اینکه هیچ کاری در کشور نباید تعطیل شود و اینکه انتخابات رییس جمهوری اینده پرشور برگزار شود تاکید کردند و این نشان دهنده اهمیت حضور و رای مردم و موضوع ثبات در کشور است.

سادات ابراهیمی یادآور شد: با وجود اینکه رییس جمهور شهید شد اما حتی چند روز هم کار در کشور تعطیل نشد و بر اساس قانون اساسی، انتخابات تا 2 هفته دیگر برگزار خواهد شد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری در انتخابات ادامه دادن راه شهدا است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری در انتخابات ادامه دادن راه شهدا است"، کلیک کنید.