مدیریت بحران تهران تا پایان رای گیری آماده باش است

مدیریت بحران تهران تا پایان رای گیری آماده باش است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: خدمت رسان های دو حوزه انتخابیه استان تهران تا پایان رای گیری آماده باش هستند.

به گزارش جیرو، حامد یزدی جیرو، بعد از ظهر جمعه در حاشیه برپایی میز آماده باش دستگاه های خدمت رسان، ضمن تبریک به مناسبت دهه پر نور کرامت و ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) اظهار کرد: در 11 اسفند ماه 1402 و برگزاری دور اول انتخابات، با توجه به اتخاذ تمام موارد حوزه ایمنی و مخاطرات مدیریت بحران، شاهد انتخاباتی ایمن، بدون کوچک ترین چالش بودیم، در دوره دوم نیز با همان حساسیت تمام موارد مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات لازم، اجرایی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با تاکید بر ضرورت پیشگیری از هر گونه حادثه، علی الخصوص مخاطرات طبیعی و انسان ساخت در حوزه برگزاری انتخابات عنوان کرد: طبق دستورالعمل های اجرایی و بر اساس تدابیر اندیشیده شده در حوزه ایمنی، میز آماده باش دستگاه های خدمت رسان در اداره کل مدیریت بحران استان تهران فعال شد.

یزدی جیرو با اشاره به حضور رابطین و مسوولان مدیریت بحران فرمانداری ها و دستگاه های خدمات رسان شهرستان های استان تهران در میز آماده باش، گفت: از ساعات ابتدایی امروز، 21 اردیبهشت ماه و همزمان با آغاز فرآیند رای گیری در دو حوزه انتخابیه تهران و ورامین، رابطین و مسوولان مدیریت بحران این دو حوزه با هدف همکاری و هماهنگی فشرده عملیاتی و بین دستگاهی برای برگزاری انتخابات در میز آماده باش حضور یافتند و موارد و موضوعات حوزه انتخابیه مورد رصد و پایش قرار گرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات اظهار کرد: خدمت رسان های دو حوزه انتخابیه استان تهران تا پایان رای گیری آماده باش خواهند بود.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیریت بحران تهران تا پایان رای گیری آماده باش است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیریت بحران تهران تا پایان رای گیری آماده باش است"، کلیک کنید.