محمود کلاری در موزه سینما کارگاه برگزار می کند

محمود کلاری در موزه سینما کارگاه برگزار می کند

کارگاه انتقال تجربه فیلمبرداری با حضور محمود کلاری در موزه سینما برگزار می شود.

به گزارش جیرو به نقل از روابط عمومی موزه سینما، در ادامه برگزاری دوره های آموزشی این مجموعه کارگاه انتقال تجربه فیلمبرداری باحضور محمود کلاری فیلمبردار پیشکسوت و خلاق در موزه سینما برگزار می شود.

این کارگاه هفتم تیرماه ساعت 16 در سالن فردوس موزه سینما برگزار می شود و علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این کارگاه چهار ساعته می توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

محمود کلاری فیلمبرداری آثاری همچون «جاده های سرد»، «شیر سنگی»، «سرب»، «مادر»، «دلشدگان»، «بوتیک»، «نوبت عاشقی»، «از کرخه تا راین»، «بادیگارد»، «بوی کافور عطر یاس»، «خانه ای روی آب»، «سارا»، «لیلا»، «درخت گلابی»، «استرداد»، «بید مجنون»، «کوچه بی نام»، «برف روی کاج ها»، «بمب»، «خوک»، «عنکبوت»، «مرگ ماهی»، «کیمیا»، «نیمه تاریک ماه»، «قرمز»، «آب و اتش»، «باد مارا خواهد برد»، «شیرین»، «ماهی ها عاشق می شوند»، «جدایی نادراز سیمین» و «گذشته» را در کارنامه هنری خود دارد.

وی همچنین فیلم هایی سینمایی «تابستان همان سال»، «رقص با رویا» و «ابر و آفتاب» را کارگردانی کرده است.

سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری از هفتمین جشنواره فیلم فجر برای «سرب»، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری برای «جاده های سرد»، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری از چهاردهمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «گبه»، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری از هجدهمین جشنواره فیلم فجر برای «بوی کافور، عطر یاس»، سیمرغ بلورین بهترین دستاورد هنری برای فیلمبرداری سیاه و سفید «خون بازی»، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر برای «جدایی نادر از سیمین»، قورباغه نقره ای و نامزد قورباغه طلایی نوزدهمین جشنواره بین المللی “هنر فیلمبرداری” لهستان برای فیلم جدایی نادر از سیمین، تندیس یک عمر دستاورد هنری از جشنواره دوبلین در ایرلند، تندیس بهترین فیلمبرداری نهمین جشن بزرگ سینمای ایران برای «ماهی ها عاشق می شوند»، تندیس بهترین فیلم برداری برای «استرداد» در جشن انجمن منتقدان سینمای ایران از جمله جوایزی است که این هنرمند به دست آورده است.

 سال 2000 در جشنواره سه قاره (نانت فرانسه) و در سال 2018 در موزه هنرهای مدرن نیویورک مروری بر آثار این هنرمند برگزار شده است.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محمود کلاری در موزه سینما کارگاه برگزار می کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محمود کلاری در موزه سینما کارگاه برگزار می کند"، کلیک کنید.