مجردها چطور یارانه بگیرند؟ – جیرو

مجردها چطور یارانه بگیرند؟ - جیرو

به گزارش جیرو،موضوع تفکیک و جداسازی یارانه ها، همواره مورد سوال قشر زیادی از مردم است، بسیاری از مردم نمی دانند برای تفکیک یارانه خود باید به چه ارگانی مراجعه و یا چه اقدامی انجام دهند.

جیرو در خبری نوشت: سید نصرالدین صالحی 25 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به موضوع تفکیک یارانه های خانوار، اظهار کرد: متولی این امر وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است، آن چه در این خصوص به مجموعه دادگستری ارتباط پیدا می کند، بحث مهجورین و زوجینی است که اختلافات آن ها موجب صدور حکم طلاق می شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری افزود: در این موارد دادگستری با صدور گواهی و دادنامه به فرمانداری شهرستان، تفیکیک یارانه را اعلام می دارد و مابقی موارد به وزارت کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مربوط است.

در ادامه محسن مولوی- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مسیله تفکیک یارانه ها، اظهار کرد: اگر موضوع تفکیک یارانه در خصوص قیومیت، حضانت و کفالت باشد، متقاضیان باید از طریق فرمانداری به دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی مراجعه کنند.

مولوی بیان کرد: افراد مجرد اگر به صورت مستقل زندگی می کنند، باید با داشتن مدارک به فرمانداری و دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی برای جداسازی یارانه خود اقدام کنند.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجردها چطور یارانه بگیرند؟ – جیرو" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجردها چطور یارانه بگیرند؟ – جیرو"، کلیک کنید.