قرارداد مشارکت رسمی ایران در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا، کانسای- ژاپن منعقد شد

قرارداد مشارکت رسمی ایران در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا، کانسای- ژاپن منعقد شد

قرارداد مشارکت رسمی ایران در اکسپو ۲۰۲۵میلادی اوزاکا، کانسای- ژاپن منعقد شد که موضوع آن طراحی جامعه آینده برای زندگی بشر خواهد بود.

به گزارش جیرو به نقل از شرکت نمایشگاههای بین المللی، اجلاس تابستانه مشارکت کنندگان بین المللی اکسپو ۲۰۲۵ میلادی اوزاکا، کانسای-ژاپن با مشارکت قریب ۶۰۰ نفر از نمایندگان حدود ۱۶۰ کشور و سازمان بین المللی از پنجم تیرماه ۱۴۰۳ کار خود را در شهر نارای ژاپن آغاز کرده است. 

در این اجلاس هیأت جمهوری اسلامی ایران به ریاست علائی طباطبائی ، کمیسرژنرال(سفیر ج.ا.ایران) حضور دارند . 

گفتنی است قرارداد مشارکت رسمی کشورمان در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا- ژاپن منعقد شد. این قرارداد فی‌مابین مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و نماینده عالی کشورمان در اکسپو ژاپن و دبیرکل انجمن اکسپوی۲۰۲۵ میلادی ژاپن، همچنین کمیسر ژنرال اکسپوی ۲۰۲۵ میلادی به امضاء رسید.

بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، این رویداد جهانی از ۲۴ فروردین ماه لغایت ۲۱ مهرماه سال ۱۴۰۴ با موضوع طراحی جامعه آینده برای زندگی بشر برگزار خواهد شد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قرارداد مشارکت رسمی ایران در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا، کانسای- ژاپن منعقد شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قرارداد مشارکت رسمی ایران در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا، کانسای- ژاپن منعقد شد"، کلیک کنید.