قدردانی سفیر ایران از مقامات استرالیا در برقراری امنیت انتخابات

قدردانی سفیر ایران از مقامات استرالیا در برقراری امنیت انتخابات

سفیر جمهوری اسلامی ایران در استرالیا از وزارت امور خارجه و تجارت استرالیا که در هماهنگی با پلیس فدرال و یگان حفاظت اماکن دیپلماتیک برای برقراری نظم و امنیت در محل‌های اخذ رأی تلاش کردند، تشکر کرد.

به گزارش جیرو، احمد صادقی سفیر ایران در استرالیا در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:  ای خطّۀ ایران مهین، ای وطن من ای گشته به جیرو تو عجین جان و تن من، امروز جمعه، ۸ تیر ۱۴۰۳ (۲۸ ژوئن ۲۰۲۴) چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با حضور و مشارکت ایرانیان عزیز و مشتاق در داخل و خارج از کشور و برای اعمال ارادۀ خود در انتخاب مدیر ارشد اجرایی کشور برگزار شد.

وی یادآور شد: این انتخابات به دلیل عروج خادمان عزیز ملت ایران، یکسال پیشتر از موعد برگزار شد. آنچه به واقع ارزش و فضیلت ایرانیان بوده، عشق و علاقه شمار متنابهی از هموطنان عزیزمان در خارج از کشور برای عملی نمودن حضور خویش در صحنۀ انتخابات بعنوان یک اقدام مردمسالارانه است.

این دیپلمات کشورمان همچنین تصریح کرد: ما در سفارت جمهوری اسلامی ایران در استرالیا مفتخر بوده‌ایم که در پاسخ به خواست‌های فراگیر هموطنان از شهرهای مختلف این کشور، توانستیم در چهار حوزۀ انتخاباتی کانبرا، سیدنی، ملبورن و بریزبین شعب اخذ رأی دایر و امکان مشارکت هموطنان را فراهم آوریم. اینجانب به نوبه خود از همکاران وزارت امور خارجه و تجارت استرالیا که در هماهنگی با پلیس فدرال و یگان حفاظت اماکن دیپلماتیک در حد امکان برای حفظ و برقراری نظم و امنیت در محل های اخذ رأی تلاش به عمل آوردند، صمیمانه تشکر می کنم.

صادقی افزود: برای آن دسته از کسانی که به دور از فرهنگ دیرین ایران و ایرانیان در رواداری، منطق و کاربرد عقل سلیم، در برخی از حوزه‌ها حق انتخاب سایر هموطنان عزیز را زیر پاگذارده و با تعرض کلامی و بیان خشونت آمیز، آرامش روانی آنها را خدشه‌دار کردند، آرزوی بازگشت به مدارا و فرهنگ غنی و موروثی-تمدنی ایران عزیزمان را دارم.

پایان خبر جیرو 

قدردانی سفیر ایران از مقامات استرالیا در برقراری امنیت انتخابات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی سفیر ایران از مقامات استرالیا در برقراری امنیت انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی سفیر ایران از مقامات استرالیا در برقراری امنیت انتخابات"، کلیک کنید.