فولادی ها به اردوی خارج از کشور می روند/ آغاز تمرینات از شنبه – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

فولادی ها به اردوی خارج از کشور می روند/ آغاز تمرینات از شنبه - خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری جیرو و به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، تمرینات فولاد از ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۲۳ تیرماه زیر نظر یحیی گل محمدی و سایر اعضای کادر فنی آغاز می‌شود. شاگردان گل محمدی پس از آن روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه به تهران می‌روند تا اردوی دو هفته‌ای را در شرایط آب و هوای بهتری پشت سر گذاشته و مورد ارزیابی قرار گیرند.

کاروان فولاد خوزستان پس از آن، تهران را به مقصد یکی از کشورهای همسایه ترک خواهد کرد تا بازیکنان منتخب کادر فنی با ادامه تمرینات در یک کمپ مجهز و انجام دیدارهای تدارکاتی به مرز آمادگی جهت شروع پرقدرت رقابت‌های لیگ برتر برسند.

شایان ذکر است، کادر فنی ویدئو کلیه مسابقات فصل قبل را مشاهده کرده و با آنالیز بازی‌ها و مطالعه دقیق فنی بازیکنان وارد تمرینات گروهی می‌شود. اقدامات موجود در راستای رساندن فولاد به سطح مطلوب فنی است تا تیم بزرگسالان باشگاه فصل آینده را به بهترین شکل ممکن آغاز نماید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فولادی ها به اردوی خارج از کشور می روند/ آغاز تمرینات از شنبه – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فولادی ها به اردوی خارج از کشور می روند/ آغاز تمرینات از شنبه – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.