فرق بزرگ پرسپولیس امسال با سال قبل

فرق بزرگ پرسپولیس امسال با سال قبل

آفتاب نیوز :

پرسپولیس درحالی موفق شد در یک بازی سخت نساجی را شکست دهد که بیشتر از 40 دقیقه را 10 نفره بازی کرد. سروش رفیعی در همان اوایل نیمه دوم اخراج شد تا پرسپولیس تحت فشار قرار گیرد. پرسپولیس برای سومین هفته متوالی محروم خواهد داشت و شماره 7 تاثیرگذار این تیم برای بازی مقابل هوادار در اختیار کادرفنی نخواهد بود. طی هفته های اخیر بازیکنان زیادی از پرسپولیس به دلیل محرومیت نتوانستند این تیم را همراهی کنند و ستاره های این تیم خیلی راحت در بازی های اخیر کارت گرفتند.

این درحالی است که فصل قبل و در همین مقطع تعداد زیادی از ستاره های پرسپولیس 3 کارته بودند و در معرض محرومیت قرار داشتند. با این حال به خوبی این نفرات توانستند این موضوع را مدیریت کنند و حتی یک بازیکن از پرسپولیس در بازی های حساس پایانی در سال قبل با محرومیت مواجه نشد. به نظر می رسد همین موضوع یکی از بزرگ ترین تفاوت های پرسپولیس در این فصل با سال قبل بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرق بزرگ پرسپولیس امسال با سال قبل" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرق بزرگ پرسپولیس امسال با سال قبل"، کلیک کنید.