عکس| دست مهدوی کیا به جام جهانی رسید

به گزارش خبرگزاری جیرو؛ مهدی مهدوی‌کیا در مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶، اظهار کرد: هدف برای همه مشخص است و همه روی هدفشان تمرکز دارند. کشورهایی داریم که تابحال در جام جهانی نبوده اند و حالا شانس آن را دارند که برای اولین بار آن را تجربه کنند چرا که جام جهانی برای اولین بار با ۴۸ تیم برگزار می شود و این یک فرصت بزرگ برای تیمهای آسیایی است.

او در درباره گل خود به آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ هم گفت: روز بزرگ و لحظه بزرگی در زندگی‌ام بود. اولین پیروزی ایران در تاریخ جام جهانی رقم خورد. جو فوق العاده‌ای در ورزشگاه بود که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد.

مهدوی‌کیا همچنین در مورد همگروهی ایران با قطر و ازبکستان گفت: گروه A با حضور ایران قطر ازبکستان و همچنین گروه C با حضور تیمهای ژاپن، عربستان و استرالیا گروه‌های سختی هستند. البته در فوتبال بازی آسان و گروه آسان نداریم و مطمئن شاهد شگفتی خواهیم بود.

عکس| دست مهدوی کیا به جام جهانی رسید

مهدوی‌کیا همچنین گفت: من ۴ بار در این سطح بازی کرده‌ام. پیشنهاد من به بازیکنان خیلی واضح است؛ از بازی ها لذت ببرید بهترین عملکرد را داشته باشید و در نهایت اینکه در زمین مسابقه برای ملت و کشور خود بجنگید.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| دست مهدوی کیا به جام جهانی رسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| دست مهدوی کیا به جام جهانی رسید"، کلیک کنید.