طنین نوای یا حسین (ع) در شبکه دو سیما

طنین نوای یا حسین (ع) در شبکه دو سیما

شبکه دو سیما همزمان با آغاز ماه محرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان برنامه‌های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری جیرو، ویژه برنامه «حسینیه بهشت» از شنبه ۱۶ تیر همزمان با شب اول ماه محرم در ۱۲ قسمت حوالی ساعت ۲۱:۲۰ هر شب از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این برنامه شیخ اسماعیل رمضانی به عنوان کارشناس مذهبی همراه با پیر غلامان و شاعران اهل بیت حضور خواهند داشت. تبیین و بررسی قیام امام حسین (ع) و همچنین نوحه و شعر خوانی ذاکران و شاعران اهل بیت از جمله بخش‌های این برنامه است. بازپخش این برنامه روز بعد حوالی ساعت ۱۱ و ۱۷:۳۰ است.

مجموعه نمایشی «سفیر» از یکشنبه هفدهم تیر ماه از یکشنبه تا پنجشنبه حوالی ساعت ۱۶:۱۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود. این مجموعه نمایشی روایت سفر قیس بن مسهر صیداوی، سفیر امام حسین (ع) به کوفه است؛ که فرامرز قریبیان با ایفای نقش قیس در این مجموعه، یکی از ماندگارترین نقش‌های دوره فعالیت هنری خود را رقم زد.

بازپخش مجموعه «سفیر» روز بعد حوالی ساعت ۱:۵۰ دقیقه بامداد و ۱۶:۳۰ است.

ویژه برنامه «کوی محبت» با اجرای مهدی اعرابی هر شب حوالی ساعت ۲۳:۲۰ به مدت ۱۴ شب روانه آنتن می‌شود. در این برنامه دکتر علی غلامی به عنوان کارشناس مذهبی و نویسندگان کتاب‌های شاخص با موضوع امام حسین (ع) میزبان مخاطبان خواهند بود. بازپخش این برنامه روز بعد حوالی ساعت ۱۴:۳۰ است.

«انسان ۲۵۰ ساله» با مداحی حاج حسین طاهری در ایام محرم به پخش سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) پیرامون ایام محرم، ائمه اطهار و… خواهد پرداخت. این برنامه از یکشنبه ۱۷ تیر ماه حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن می‌شود.

«روضه کربلا» با نوای حاج اکبر مولایی از کربلای معلی از یکشنبه ۱۷ تیر به مدت ۱۱ روز حوالی ساعت ۶:۳۰ و همچنین با نوای حاج جواد هاشمی حوالی ساعت ۱۷:۱۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

«چشمه زندگی» با سخنرانی شیخ حسین انصاریان از یکشنبه ۱۷ تیر در ۱۱ قسمت هر روز ساعت ۱۴ میزبان مخاطبان خواهد بود.

ذکر عاشورائیان با مداحی حاج محمود کریمی از یکشنبه ۱۷ تیر به مدت یازده شب هر شب حوالی ساعت ۰۰:۱۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

طنین نوای یا حسین و مداحی سید و سرور شهیدان در ساعات ۱۰:۳۰ حاج محمدرضا طاهری، ۱۵:۳۵ مداحی مداحین اهل بیت علیهم‌السلام، ۲۰:۱۵ کربلایی حسین طاهری و همچنین مداحی‌های مداحین اهل بیت در فواصل برنامه‌های شبکه دو سیما قلب‌های عاشقان اباعبدالله (ع) را با خود همراه می‌کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طنین نوای یا حسین (ع) در شبکه دو سیما" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طنین نوای یا حسین (ع) در شبکه دو سیما"، کلیک کنید.