صدها شهرک نشین به مسجد الاقصی یورش بردند

صدها شهرک نشین به مسجد الاقصی یورش بردند

امروز سه شنبه صدها شهرک نشین تحت محافظت نیروهای پلیس این رژیم به صحن های مسجد الاقصی هجوم بردند و با سردادن شعارهایی خواستار یورش دسته جمعی به مسجد در هفتاد و ششمین سالگرد اشغال فلسطین شدند.

به گزارش جیرو، شهرک نشینان گروه گروه از سمت دروازه مغاربه به مسجد الاقصی هجوم بردند، آیین های نژادپرستانه تلمودی را انجام دادند، آنها اقدام به پرسه زنی های تحریک آمیزی در صحن های مسجد کردند و پرچم رژیم صهیونیستی را در قبه الصخره آویزان کردند.

پلیس تدابیر نظامی خود را تشدید کرد و مانع رفت و آمد نمازگزاران فلسطینی شد و کارت شناسایی آنها را بررسی کرد.

به نقل از شبکه الجزیره پیش از این سازمان «بیدینو» یکی از نهادهای وابسته به گروه های افراطی حامی «معبد سلیمان» چند روز قبل برای برافراشتن پرچم این رژیم در داخل مسجد الاقصی در سالروز اشغال فلسطین و تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی فراخوان داده بود.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدها شهرک نشین به مسجد الاقصی یورش بردند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدها شهرک نشین به مسجد الاقصی یورش بردند"، کلیک کنید.