صحبت های جنجالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی

صحبت های جنجالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی

جیرو/مازندران سرمربی نساجی در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر فولاد خوزستان که با شکست برابر این تیم همراه شد، به برخی حواشی ایجاد شده در هفته های پایانی لیگ و مسیله فساد در فوتبال پرداخت.

ساکت الهامی در جمع خبرنگاران در ورزشگاه شهید وطنی قایمشهر گفت: نمی توانم در مورد خیلی چیزها الان حرف بزنم. ان شالله می رویم کمیته انضباطی و صحبت می کنیم.

وی افزود: خیلی حرف ها را فرق می کند که چه کسی می گوید، اما خیلی ها راحت خیلی حرف ها را می زنند.

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه «دوست دارم کمیته انضباطی صدایم کند و نسبت به برخی موضوعات فوتبالی با آنها گفت وگو کنم»، ادامه داد: گفتن بعضی کلمات عواقب دارد، باید اعتراف کنم که نتوانستم حقم را بگیرم و زورم نرسید که شرافت کاری ام را بگیرم.

الهامی ادامه داد: شرایط به گونه ای است که نمی توانم سرم را بالا ببرم به خاطر چیزهایی که می دانم اتفاق افتاده و می افتد ولی نمی توانیم حرف بزنیم.

وی افزود: الان هم می گویم که هیچ ایرادی ندارد می توانند محرومم کنند و خانه بنشینم ولی وجدان کاری من راضی است.

– آقای ممبینی بابت ماندن دو تیم شما تبریک می گویم!

سرمربی تیم نساجی مازندران با کنایه و تبریک به هدایت ممبینی ادامه داد: نهایت همه این صحبت هایی که بیان کردم، محرومیت است و می خواهم بروم خانه بنشینم، من به درد این فوتبال نمی خورم.

الهامی گفت: آقای هدایت ممبینی به شما تبریک می گویم که دو تا ازتیم های شما ماند و 5 هفته داوری را از کمیته داوران گرفتید.

وی با یادآوری این موضوع که «آقای ممبینی همانطور که در فصل 89-90 داورلیگ برتر بودید و بازی راه آهن برابر مس کرمان را سوت زدید که من سرمربی کرمانی ها بود و این تیم خیلی راحت ماند»، ادامه داد: اگر شما دنبال فساد می گردید آقای حسن زاده من را ببر کمیته انضباطی و بگذار مردم بدانند!

– آنهایی که نقاب زدند و دم از قانون می زنند، بیایند

سرمربی تیم نساجی مازندران در ادامه این گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه «ما که رفتیم چرا که نمی توانیم دراین فوتبال بمانیم»، تصریح کرد: البته آنهایی که نقاب زده اند و دم از قانون می زنند بیایند، نه آن که طی یک اتفاقی یک سکه گرفته و الان شلوغش کرده اند.

الهامی گفت: آقایان منصف باشند و اعلام کنند که دقیقه 1و 2 چه اتفاقی افتاد و گزارش کنند، اینکه اقتصاد دنیا به این خوبی روان نمی شود که جریمه 2 میلیاردی تومانی به 50 میلیون تومان کاهش داده می شود.

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه احترام به باشگاه فولاد خوزستان قایل هستم و جایگاه این تیم خیلی ارزشمند است، گفت: بر خلاف قول بسیاری از افراد و هواداران که در ورزشگاه بودند و گفتند داور امروز نساجی و فولاد ضعیف بود، خیلی هم خوب بود!

الهامی ادامه داد: به من می گویند که آقای الهامی خودت را نگهدار! من هم یک انسان هستم و با خوردن روزی 10 تا قرص سرپا هستم و شرفم را از سر راه نیاورده ام.

وی افزود: ای کاش بعد از صحبت هایی که می کنم پشیمان نشوم و برایم بازتاب بدی نداشته باشد.

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین گفت: واقعا امروز به گونه ای شرایط بازی رقم خورد که نشد از حق دفاع کنم، نتوانستم و زورم نرسید، یعنی زور مجموعه ام نرسید!

الهامی یادآور شد: صحبت هایی می کنم که امیدوارم بازتاب بدی نداشته باشد. کسی که می گوید امنیت ملی و حفاظت اطلاعات ببیند، بیاید امروز را ببیند.

وی اظهار کرد: هواداران فولاد که امروز از کجاها آمده بودند و من هم حس و حال آنها را می دانستم که چقدر این بازی برای شان مهم است و اگر شرایط عادلانه رقم می خورد اصلا ناراحت نمی شدم و مرد و مردانه قبول می کردم ولی امروز نشد.

وی یادآورشد: قبول دارم که اگر فولاد در فوتبال ما نباشد حیف است ولی به چه قیمتی؟! فولاد شایستگی این را داشت که بدون خیلی کارها بماند. فولاد بازیکنان بسیار خوب، جایگاه خوب و هم شخصیت بسیار خوبی دارد و هم مدیر بسیار خوبی دارد.

سرمربی تیم نساجی مازندران در پایان یادآور شد: امیدوارم که تیمی که سقوط کرد هر چه زودتر برگردد. پیکان جزو تیم هایی هست که جوانان را پرورش می دهد. زورمان نرسید، زورمان نرسید و دیگر بیشتر از این نمی توانم حرف بزنم. خیلی دوست دارم کمیته انضباطی من را بخواهد و حداقل در آنجا صحبت هایم را بگویم. مثل بقیه بنشینم و بگویم که چه اتفاقاتی افتاد. تا این حد شرمنده ام.

الهامی گفت: گله ای از بقیه ندارم و لطف خدا بود که این تیم امسال با این شرایط ماند و نتایج خیلی خوبی با کمک شماها، هواداران و مجموعه باشگاه و در راس آن مدیریت باشگاه آقای حدادیان و آقای بایندریان و آقای سیف الله پور گرفت.

تیم نساجی مازندران در هفته سی ام و پایانی مسابقات امسال لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور شنبه شب با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه خانگی خود شهیدوطنی قایمشهر به تیم فولادخوزستان باخت.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحبت های جنجالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحبت های جنجالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی"، کلیک کنید.