سنتر حریف، حاکم دو حلقه بود/ اشتباهات زیادی داشتیم

سنتر حریف، حاکم دو حلقه بود/ اشتباهات زیادی داشتیم

آفتاب نیوز :

مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، پس از باخت دور از انتظار شاگردانش در مسابقات جام باشگاه های آسیا مقابل تیم «پلیتا جایا» از اندونزی، اظهار کرد: متاسفانه نمی دانم چرا اشتباهاتی د دفاع داشتیم که اصلا نباید رخ می داد و این اشتباهات زیاد در کار های دفاعی باعث شد تا این بازی را از دست بدهیم، در حالی که می توانستیم پیروز از زمین خارج شویم.

او ادامه داد: هر دو بازیکن پست پنج ما مصدومیت هایی داشتند، اما انتظار ما از بازیکن خارجی (جاناتان همیلتون) بیشتر بود و باید به تیم کمک می کرد، اما این اتفاق نیفتاد و بازیکن پست پنج آن ها (جیمز دیکی) حاکم دو حلقه بازی بود و زمینه برد حریف را فراهم کرد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: تصمیم داشتیم این بازی را کنترل کرده و برای بازی سوم پر قدرت وارد زمین شویم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. طبیعتا وقتی اشتباهات زیاد می شود رفته رفته اعتماد به نفس هم پایین می آید و همین موضوعات باعث باخت ما در این بازی شد. از الآن برای بازی سوم آماده می شویم.

او درباره بازی فردای شهرداری گرگان مقابل تیم «هیروشیما دراگون فلیز» از ژاپن، اظهار کرد: با توجه به باخت امشب، بازی آینده برای ما بسیار مهم است. آنالیز های لازم را انجام داده و می دهیم، اما نمی شود آن را رسانه ای کرد.

هاشمی در پایان صحبت های خود تاکید کرد: بازیکنان من قبلا هم در شرایط سخت عکس العمل خوبی از خودشان نشان داده اند و مطمینا فردا هم یک عملکرد خوب را از خودشان به نمایش می گذارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سنتر حریف، حاکم دو حلقه بود/ اشتباهات زیادی داشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سنتر حریف، حاکم دو حلقه بود/ اشتباهات زیادی داشتیم"، کلیک کنید.