سقوط چلسی به رده یازدهم جدول با شکست برابر ولورهمپتون

سقوط چلسی به رده یازدهم جدول با شکست برابر ولورهمپتون

شکست چلسی و پیروزی خانگی یونایتد مهمترین نتایج لیگ برتر در روز یکشنبه بود.

به گزارش جیرو،  هفته بیست وسوم لیگ برتر انگلیس، با برگزاری سه دیدار ادامه یافت که در یکی از بازیها منچستریونایتد توانست وستهم را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد. راسموس هویلوند در دقیقه 23 و آلخاندرو گارناچو دو بار در دقایق 49 و 84 گل های این بازی را برای منچستریونایتد به ثمر رساندند. منچستریونایتد با این نتیجه دوازدهمین پیروزی خود را کسب کرد و با 38 امتیاز به رده ششم رسید.

در دیگر دیدار چلسی در خانه برابر ولورهمپتون حرفی برای گفتن نداشت و با نتیجه 4 بر 2 برابر ولورهمپتون شکست خورد.   کول پالمر  و تیاگو سیلوا برای چلسی در این دیدار توانستند گلزنی کنند.  

چلسی با قبول دهمین باختش در فصل جاری لیگ برتر انگلیس به رده یازدهم سقوط کرد.  

در جدول رده بندی لیگ برتر جزیره، لیورپول 51 امتیازی است.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقوط چلسی به رده یازدهم جدول با شکست برابر ولورهمپتون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقوط چلسی به رده یازدهم جدول با شکست برابر ولورهمپتون"، کلیک کنید.