سفیر ایران: حضور پای صندوق رأی، نشان دهنده اقتدار کشور است

سفیر ایران: حضور پای صندوق رأی، نشان دهنده اقتدار کشور است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی خاطر نشان کرد: حضور در پای صندوق رأی برای تعیین سرنوشت، نشان دهنده اقتدار کشور، ظهور اراده مردم و جلوه گاه مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش جیرو، فرآیند رأی گیری در ۲ شعبه اخذ رأی در سئول و همچنین صندوق انتخاباتی سیّار در شهرهای بوسان، اولسان و دجان کره جنوبی آغاز شد.

سعید کوزه چی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی روز جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳، پس از شرکت در رأی گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شعبه اخذ رأی مستقر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول گفت: حضور در پای صندوق رأی برای تعیین سرنوشت، نشان دهنده اقتدار کشور، ظهور اراده مردم و جلوه گاه مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

رأی گیری از ایرانیان مقیم کره جنوبی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۰۹ صبح به وقت محلی (۱۴:۳۰ به وقت تهران) در شعبه اخذ رأی مستقر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول آغاز شده و تا ساعت ۱۰ شب ادامه دارد.

همچنین صندوق انتخاباتی سیّار که برای حضور در شهرهای بوسان، اولسان و دجان کره جنوبی تدارک دیده شده است، فعالیت خود را به ترتیب از ساعت ۰۸ صبح تا ۱۲:۳۰ در شهر بوسان، ۱۴ تا ۱۶ در شهر اولسان و ۱۹:۳۰ تا ۲۲ در شهر دجان انجام خواهد داد.

در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری حدود ۶۱ میلیون نفر در داخل و خارج از کشور، واجد شرایط رأی دادن هستند.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفیر ایران: حضور پای صندوق رأی، نشان دهنده اقتدار کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفیر ایران: حضور پای صندوق رأی، نشان دهنده اقتدار کشور است"، کلیک کنید.