سرنوشت دیدار تراکتور و استقلال در دستان دو بازیکن

سرنوشت دیدار تراکتور و استقلال در دستان دو بازیکن

به گزارش خبرگزاری جیرو؛ تیم های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال تهران در هفته بیست و پنجم لیگ برتر امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت رو در روی هم قرار می گیرند. استقلال با 53 و تراکتور با 40 امتیاز به ترتیب در رده های اول و چهارم جدول ایستاده اند و مسابقه این دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است.

به نقل از جیرو «ریکاردو آلوز» و ابوالفضل جلالی دو بازیکن تراکتور و استقلال که با 9 پاس گل مشترکا به عنوان بهترین پاسورهای لیگ شناخته می شوند. آلوز در بازی رفت دو تیم نتوانست برای تراکتور به میدان برود و در این دیدار فرصت حضور در برابر استقلال را خواهد داشت.

این بازیکن در دو فصل اخیر که در عضویت تراکتور بود عملکرد بسیار خوبی داشته و قطعا برای بازی برابر استقلال از انگیزه های زیادی برخوردار است. ابوالفضل جلالی نیز با حضور جواد نکونام در استقلال، در اکثر بازی ها به عنوان بازیکن ثابت در سمت چپ خط دفاعی و وینگر به کار گرفته شده است و کادرفنی آبی امید زیادی به درخشش این بازیکن دارد.

با توجه به اینکه آلوز و جلالی پاسورهای خوبی برای هم تیمی های خود بوده اند، آنها می توانند با عملکرد خود در زمین باعث ایجاد موقعیت گلزنی شوند و باید دید کدام از این دو نفر امروز می توانند نقش تعیین کننده ای در زمین داشته باشند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت دیدار تراکتور و استقلال در دستان دو بازیکن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت دیدار تراکتور و استقلال در دستان دو بازیکن"، کلیک کنید.