سامسونگ اس25 اولترا؛ پرچمداری که یک تخته اش کم است!

به گزارش خبرگزاری جیرو و به نقل از مجله جیرو، پرچمدار بعدی سامسونگ با یک دوربین کمتر از نسل قبلی عرضه می شود. طبق اطلاعاتی که یک افشاگر در شبکه ایکس منتشر کرده، گلکسی S25 اولترا بر خلاف نسل قبلی، به جای 4 دوربین از 3 دوربین استفاده خواهد کرد.

پرچمدار بعدی سامسونگ با یک دوربین کمتر از نسل قبلی عرضه می شود

گوشی گلکسی S25 اولترا با یک دوربین کمتر عرضه می شود

دوربینی که قرار است از لیست حذف شود، دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر است. به نظر می رسد سامسونگ با حذف این گزینه سعی دارد کاربران را متقاعد کند که دوربین اصلی این گوشی می تواند تصاویر را با زوم 3 برابری ثبت کند.

سامسونگ برای دست یابی به این هدف، پردازنده دوربین پرچمدار بعدی اش را ارتقا داده و دقیقا همان رزولوشن و اندازه سنسوری را خواهد داشت که در دوربین اس 24 اولترا به کار رفته بود؛ البته با این تفاوت که ثبت تصاویر در شرایط نوری مختلف بهتر خواهد بود. بعلاوه اینکه دوربین فوق عریض در گلکسی اس 25 دنباله رو نسل قبلی بوده و احتمالا تکرار خواهد شد.

ناگفته نماند که سامسونگ در حال حاضر مشغول آزمایش دوربین زوم پریسکوپ با دو فوکال ثابت و زوم متغیر در گوشی S25 الترا است. به این معنی که دوربین زوم پریسکوپ در گوشی S25 الترا دارای دو حالت زوم ثابت است که هر کدام از این حالت ها نسبت زوم مختلفی دارند.

اولین حالت زوم می تواند بین 4 برابر و 5 برابر و دومین حالت زوم می تواند بین 6 برابر و 7 برابر باشد. در واقع، هنگام استفاده از دوربین زوم پریسکوپ، کاربران می توانند بین این دو نسبت مختلف زوم انتخاب و به مقدار مورد نظر زوم کنند. به عبارت دیگر کاربران می توانند بین این دو فوکال متفاوت برای زوم کردن انتخاب کنند، اما این نوع زوم با زوم متغیر مداوم متفاوت است. جالب اینکه از این تکنولوژی در گوشی سونی اکسپریا 1 V که یکی از بهترین گوشی های 2024 به شمار می رود نیز استفاده شده است.

5454

323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامسونگ اس25 اولترا؛ پرچمداری که یک تخته اش کم است!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامسونگ اس25 اولترا؛ پرچمداری که یک تخته اش کم است!"، کلیک کنید.