زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال خیبر مشخص شد/ برگزاری اردو در تهران – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال خیبر مشخص شد/ برگزاری اردو در تهران - خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار جیرو، تیم فوتبال خیبر خرم آباد پس از قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال، جواز حضور در رقابت‌های لیگ برتر را کسب کرد و این تیم در فصل بیست و چهارم نماینده استان لرستان در سطح اول فوتبال ایران خواهد بود.

مدیران این باشگاه به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنان مدنظر رضا مهاجری سرمربی این تیم هستند تا حضور قدرتمندی را در لیگ برتر داشته باشند. قرار است تمرینات این تیم اواخر هفته جاری آغاز شود و پس از آن اعضای این تیم برای برپایی اردو راهی تهران خواهند شد.

لازم به ذکر است که تاکنون قرارداد سینا خادم‌پور، علیرضا دغاغله، فرید امیری، مهرداد قنبری، حمیدرضا طاهرخانی و صادق نادرپور تمدید شده است تا شاکله اصلی این تیم حفظ شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال خیبر مشخص شد/ برگزاری اردو در تهران – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال خیبر مشخص شد/ برگزاری اردو در تهران – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.