زلزله 4.1 ریشتری در رودبار جنوب/ خسارتی گزارش نشده است

زلزله 4.1 ریشتری در رودبار جنوب/ خسارتی گزارش نشده است

جیرو/کرمان زلزله ای به بزرگی 4.1 ریشتر ساعت 14:03 امروز چهارم خرداد ماه حوالی شهرستان های رودبارجنوب و کهنوج در استان کرمان را لرزاند.

رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در گفت وگو با جیرو اظهار کرد: در پی این حادثه دو تیم ارزیاب هلال احمر برای ارزیابی میزان خسارات احتمالی به روستاهای نزدیک کانون زلزله اعزام شده اند و تمامی پایگاه های هلال احمر استان به حالت آماده باش درآمدند.

وی با اشاره به اینکه این زلزله در عمق 9 کیلومتری زمین رخ داده، افزود: طبق ارزیابی های انجام شده خوشبختانه این زمین لرزه هیچ گونه خسارتی نداشته است.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زلزله 4.1 ریشتری در رودبار جنوب/ خسارتی گزارش نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زلزله 4.1 ریشتری در رودبار جنوب/ خسارتی گزارش نشده است"، کلیک کنید.