رییس قوه قضاییه بدون پروتکل های تشریفاتی وارد «بندرعباس» شد

رییس قوه قضاییه بدون پروتکل های تشریفاتی وارد «بندرعباس» شد

حجت الاسلام اژه ای در سی اُمین سفر استانی خود در راس هییت عالی قضایی، بدون پروتکل های مرسوم تشریفاتی، وارد «بندرعباس» شد.

به گزارش جیرو، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در سی اُمین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا، در سفری رسمی و در راس هییت عالی قضایی، بدون پروتکل های مرسوم تشریفاتی، دقایقی پیش وارد «بندرعباس» مرکز استان هرمزگان شد.

رییس دستگاه قضا و سایر مسیولان عالی قضایی در جریان این سفر، برنامه هایی را در راستای رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی مردم استان هرمزگان، ترتیب خواهند داد.

در جریان این سفر، رییس عدلیه در راستای صیانت از بیت المال و احیای حقوق عامه از یکی از مراکز مهم تجاری ـ صنعتی کشور در استان هرمزگان بازدید خواهد کرد.

همچنین در جریان این سفر، نسبت به رفع مشکلِ مُزمن اهالی یکی از مناطق استان هرمزگان که بیش از نیم قرن استمرار داشته است، اقداماتی با حضور رییس قوه قضاییه صورت خواهد گرفت.

برگزاری نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی و کارآفرینان و دست اندرکاران مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور از دیگر برنامه های سفر رییس دستگاه قضا به استان هرمزگان است.

شایان ذکر است حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا در دهم تیرماه سال 1400 تاکنون به صورت رسمی و در صدر هییت عالی قضایی به استان های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان، خراسان رضوی، سیستان وبلوچستان، قم، یزد، خراسان جنوبی، زنجان، مرکزی، اصفهان، البرز، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمان، اردبیل و بوشهر سفر کرده است.

ریاست دستگاه قضا در دوره جدید علاوه بر سفرهای رسمی استانی که به همراه هییت عالی قضایی انجام می شود، سفرهایی غیررسمی و بدون تشریفات را هم در برنامه کاری خود گنجانده است؛ استان های البرز، اصفهان، هرمزگان، بوشهر، کرمان، خراسان رضوی (2 مرتبه)، خراسان شمالی، مازندران، فارس و گلستان نیز استان هایی هستند که رییس قوه قضاییه طی مدت اخیر بدون انجام تشریفات و بصورت غیررسمی به آن مناطق سفر کرده است.

بنا بر اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، نقطه اشتراک تمام سفرهای استانی رییس عدلیه در دوره جدید اعم از سفرهای رسمی همراه با هییت عالی قضایی و سفرهای غیررسمی و بدون تشریفات، انجام ملاقات ها و دیدارهای مستقیم و بلاواسطه با متن مردم در سراسر ایران اسلامی و رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی آن ها و همچنین اتخاذ رویکرد مسیله محور و تخصص گرایانه در قبال چالش ها و آسیب های موجود است که به نحوی از انحاء مرتبط با وظایف و مسیولیت های دستگاه قضا بویژه در حوزه صیانت از حقوق عامه می شوند.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس قوه قضاییه بدون پروتکل های تشریفاتی وارد «بندرعباس» شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس قوه قضاییه بدون پروتکل های تشریفاتی وارد «بندرعباس» شد"، کلیک کنید.